Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rower Z Ramą Karbonową I Ultegrą Za 3500Zł?


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 parkourowca

parkourowca
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 22:22

Witam

Jestem zielony w szosówkach i mam do was następujące pytanie. Mianowicie przeglądam allegro oraz OLXa i jest sporo ofert rowerów karbonowych z dobrym osprzętem (przynajmniej tak mi się wydaje). Jest to jednak podejrzane, ale dla osoby zielonej są to aukcje bardzo zachęcające Stąd też pytanie do was Tutaj jedna z tych aukcji http://olx.pl/oferta...html#3e1203a623

Czy rama za tą cenę jest oryginalna i czy może mieć jakieś mankamenty? Ta oferta jest z mojego miasta, więc mógłbym pooglądać i pomacać, więc na co zwrócić uwagę? Liczę na waszą pomoc i  ogólnie wasze przemyślenia.



#2 Jarek-LT

Jarek-LT
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • SkądKolberg

Napisano 14 kwiecień 2016 - 06:18

W miarę przyzwoity rower za nie wygórowaną cenę, ale jeśli jesteś zielony to czy dobrze trafiłeś w rozmiar, czy ta rama

będzie pasowała na ciebie???

 

Jarek-LT



#3 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 14 kwiecień 2016 - 06:19

Fuji nie jest marką prestiżową więc wątpię by ktoś podrabiał ramy tej firmy.

Rama ma bardziej klasyczny kształt, bez opadającej górnej rury, a podróbki nawiązują raczej do nowszych trendów stylistycznych.

Siodło chyba jest podróbą.

Czy rama może mieć jakieś mankamenty? To wie raczej tylko sprzedawca. Musiałbyś sprawdzić w czasie oglądu obecność wszelakich rys czy pęknięć, trudne to nie będzie bo rama jest w jasnym kolorze.





Dodaj odpowiedź