Skocz do zawartości


Zdjęcie

Carbonowa Zanetta

carbon Zanetta Z82

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sigmaa

sigmaa
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 13:29

To mój pierwszy post tutaj, także witam wszystkich :)


Zamierzam kupić szosę i do wczoraj byłem praktycznie zdecydowany na b'Twina 700af za 4k, jednak wczoraj oglądałem w komisie Zanette Z82 evo. Rower carbonowy, pełna ultrgra 6800, korba pół-kompakt, kaseta 12-25 Chcą za nią 5200, ale spuszczą na 5k. Rower jest fajny, ale zupełnie nie znam tej marki, ponadto nie wiem czy cena nie jest za niska - to jest komis sąsiada mojego ojca, w sensie, że jest szansa że nie chce mi wcisnąć czegos z defektem. No ale mimo wszystko carbon i ultrgra za 5k? Dziwne. Dlatego proszę o informacje na temat marki, może ktos z was zna ten model. Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Pozdrawiam :)

#2 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 18:08

Poproś, żeby podnieśli cenę. Będziesz spokojniejszy.
Zastanawiam się nad sprzedażą karbonowego roweru (bez defektu) na pełnej Ultegrze 11. Myślałem o cenie zdecydowanie nižszej niż w/w rower, ale widzę, że będę musiał wystawić za wyższą cenę bo niższa wystraszy potencjalnych klientów hehe.

#3 kaczor

kaczor
  • Użytkownik
  • 232 postów
  • SkądKraków- okolice

Napisano 24 czerwiec 2016 - 21:52

Ostatnio na alle obserwowałem 3 aukcje- full carbony na 6800 poszly za 3650, 3500 i 3000 (sic) k. Rozmiary byly spore to fakt-powyzej 185-188. Aha i nie byly to chhińcyki tylko uznane marki- Ridley czy Merida. Więc z proponowanej ceny jednak bym troche rwal. Za 4600 widzialem na aukcji Planet X powystwawowego -niemal nowy weglowy rower na nowej ultegrze.



Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: carbon, Zanetta, Z82