Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pęknięta rama aluminiowa


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skeeball

Skeeball
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 maj 2010 - 20:28

Ratunku! Post kieruję głównie do kolegów Jarek (LUXTECH), orlowski i Spike, ale nie tylko. Zauważyłem dziś pęknięcie na dolnej rurze ramy od spodu przy połączeniu z rurą sterową .
Da się to naprawić? Jarku, gdybyś się podjął naprawy, to za ile? Może ktoś zna spawacza aluminium w okolicach Poznania? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i informacje.

Dołączona grafika

#2 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 maj 2010 - 21:31

Rame da sie pospawać , nawet ładnie - musisz szukać spawacza co się podejmie z cała świadomoscią tego co robi.
Do Orłowskiego cieżko sie dobić, raczej tylko na telefon reaguje, może ktoś ma aktualny.

Ja z góry mówie że nie mam dojścia do spawacza obecnie.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#3 leslaw

leslaw
  • Użytkownik
  • 239 postów
  • Skądłódzkie

Napisano 15 maj 2010 - 23:30

Wybacz pytanie, ale myśl o takim pęknięciu prześladuje mnie przy pokonywaniu gorszych odcinków naszych wspaniałych dróg - dużo rama przejechała?

#4 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 maj 2010 - 23:39

Do jutra się dowiem gdzie kumpel spawał :-)

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#5 Skeeball

Skeeball
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maj 2010 - 00:45

Wybacz pytanie, ale myśl o takim pęknięciu prześladuje mnie przy pokonywaniu gorszych odcinków naszych wspaniałych dróg - dużo rama przejechała?

Rama przejechała ok. 32,5 kkm, ale obciążenie potężne - 120 kg, maksymalny rozmiar (66 cm środek suportu - szczyt rury podsiodłowej) i aluminiowy b. sztywny widelec - pewnie wszystkie drgania pochłaniała rama.



Dodaj odpowiedź