Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rower Szosowy Dla Osoby 120Kg.


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 JacekD40

JacekD40
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 luty 2017 - 22:19

Witam wszystkich Kolegów i Koleżanki. Mam na imię Jacek i to jest mój pierwszy post.

Od jakiegoś czasu posiadam rower MTB ale bardzo chcę zakupić pierwszą szosówkę i moje pytanie jaką wybrać. ilość rowerów i typów jest olbrzymia. Jako laik mam już mętlik w głowie nie wiem czy wybrać szosówkę wyścigową czy endurance wiem tylko  potrzebuję rower a do dalszych wypraw i gubienia kilogramów. myślałem  o Cannondale Synapse 105 Disc lub optimo 105. Mój budżet to 6ooozł. Nie chcę roweru typu Grawel bo mam MTB. Bardzo proszę o pomoc.



#2 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 20 luty 2017 - 22:31

Temat wielokrotnie przerabiany. Wysil się lekko i poszukaj



#3 JacekD40

JacekD40
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 luty 2017 - 22:43

Dzięki już szukam

 


 



#4 JacekD40

JacekD40
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 luty 2017 - 23:45

Z tego co wyczytałem na forum to mój wybór padł na  Cannondale Synapse 105 Disc a wy co myślicie ?



#5 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 25 luty 2017 - 23:59

Koła. Piasty formula + 28 szprych pod twoją wagę to chyba nie najlepszy pomysł. Niby hamulce tarczowe byłyby lepsze, bo mocniejsze,ale lepsze dobre szczękowe klasyki niż byle jakie tarczówki. Jaki rower byś nie kupił złóż sobie koła p/t 36 szprych, obręcze Alexrims Da28, piasty Sh tiagra/105, szprychy niecieniowane - polecam mach1. Mocne koła to dla ciebie sprawa podstawowa.


  • paulsen lubi to

#6 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 26 luty 2017 - 04:27

Przy podobnej wadze znajomy kupił przełajówkę i jest zadowolony.



#7 JacekD40

JacekD40
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 luty 2017 - 20:44

Koła. Piasty formula + 28 szprych pod twoją wagę to chyba nie najlepszy pomysł. Niby hamulce tarczowe byłyby lepsze, bo mocniejsze,ale lepsze dobre szczękowe klasyki niż byle jakie tarczówki. Jaki rower byś nie kupił złóż sobie koła p/t 36 szprych, obręcze Alexrims Da28, piasty Sh tiagra/105, szprychy niecieniowane - polecam mach1. Mocne koła to dla ciebie sprawa podstawowa.

 

A może ten rower https://www.giant-bi...ntend-sl-0-disc. dzisiaj go oglądałem wydaje się solidniejszy koła też całkiem całkiem.



#8 JacekD40

JacekD40
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 marzec 2017 - 18:09

Rower kupiony Canonndale Synapse 105 Disc w Środę odbiór.





Dodaj odpowiedź