Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc W Skompletowaniu Odzieży

odzież pearl izumi

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wszechstronny

Wszechstronny
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 28 luty 2017 - 21:49

Zakupiłem sobie szosę, czekam dostawę i chciałem sobie międzyczasie skompletować odzież. Jednak przeglądając oferty niewiele mi mówią dość jałowe opisy, chaos w ofertach i zdjęcia. Przyznam, że się trochę pogubiłem, a nie chcę kupić głupio coś co nie spełni swojej roli.

Na razie mam spodenki krótkie Vitesse i tymczasowo jakieś mniej markowe koszulki, ale chciałem coś lepszego.
Nie zdążyłem dokupić w tamtym roku nogawek i rękawków u Vitesse bo zamknęli sklep na okres zimy.
Castelli mi się podoba wizualnie ale ceny niekoniecznie. Więc kompromisem byłoby Pearl Izumi.

Mam prośbę o radę co powinienem zakupić uwzględniwszy obecną porę roku i temperatury oraz w jakiej cenie zakup danego produktu ma sens gdyż nie orientuję się co do cen. Czyli potówka, bluza, może jakaś kurtka, coś jeszcze?

Nie mam brzuszka, budowa regularna :) Z ubrań cywilnych zazwyczaj kupuję S.

Jeśli chodzi o Pearl Izumi czym różni się seria PRO od Elite i jak przekłada się to na jakość oraz krój?

 



#2 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 08:05

Kamizelka. Może jeszcze nie na ten moment, ale już niedługo będzie bardzo przydatna.



#3 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 01 marzec 2017 - 09:00

Z czystym sumieniem mogę polecić wiatrówkę: https://martombike.c...01-yellow-fluo/



#4 newjunior

newjunior
  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 09:43

Również posiadam wiatrówkę z martombike, fajny produkt, tylko dolny ściągacz (gumka) mogłaby bardziej trzymać, bo wiatr potrafi czasem podejsc pod wiatrówkę. Po czasie myślę czy nie lepiej było kupić właśnie kamizelkę kolarska, kamizelka ochroni przed przewianiem i na dodatek masz lepsza cyrkulacje powietrza.





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odzież, pearl izumi