Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki, spodenki i inne czyli stroje Drużyny


333 odpowiedzi w tym temacie

#81 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 czerwiec 2010 - 22:09

A czy można zamówić jeszcze jedną koszulke na zmiane?:)

Na pewno tylko nie wiem czy zamówienie właśnie nie nie poszło.

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#82 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 05 czerwiec 2010 - 05:37

Poszło, ale nie ma problemu. W poniedziałek na pewno jeszcze mogę dodać coś do zamówienia.
Przy odbiorze pogadam z Panem Piotrem o projekcie spodenek, bo komplet ciuchów byłby ekstra...

#83 sly1984

sly1984
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądKonin

Napisano 09 czerwiec 2010 - 18:30

Czyli jutro może będzie coś wiadomo jeśli chodzi o spodenki?
Gratulacje dla autora relacji.
Pozdrawiam
Sylwek

#84 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 09 czerwiec 2010 - 21:35

Jutro, jeśli na miejscu będzie Pan Piotr, to poproszę o zrobienie projektu na bazie koszulki, tak, żeby to grało razem. Zapytam też o cenę, tak, żeby wilk był syty i owca cała...
Osoby, które znają spodenki z Nowatexu niech podpowiedzą, która z używanych i nich pianek jest lepsza. Słyszałem, że obie nie są jakieś rewelacyjne, ale jeśli już, to która?

#85 Skeeball

Skeeball
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 czerwiec 2010 - 05:35

[img][img]http://images50.fotosik.pl/303/c0d7d3380a27f044m.jpg[/img][/img] Ta jest lepsza, mam od ok. roku - żadnych otarć. Przy gorszym modelu się zdarzały - mnie czasem ocierały szwy na pośladkach.

#86 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 11 czerwiec 2010 - 06:00

Skeeball, ja miałem to samo ze szfami. Też mam podobną wkładkę do tej na zdjęciu, całkiem wygodna.

u2250y2014v3.gif


#87 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 11 czerwiec 2010 - 09:42

OK. Czyli wkładka ustalona. Właśnie rozmawiałem z grafikiem z Nowatexu i zrobi nam projekt. Niestety kolor czerwieni lycry będzie inny niż koszulki. Koszulki są dość jaskrawe, barwione, natomiast spodenki będą na bazie czerwonej lycry z białymi lampasami i logiem drużyny. Ja niezależnie od odcienia na spodenki się skuszę. Jak dostanę projekt to wstawię na forum. Myślę, że nie będziemy długo czekać, bo jak dotąd współpraca z Nowatexem jest wzorcowa.
Ja właśnie pakuje kolejną partię koszulek do wysyłki.

Zaczyna być z tym wszystkim coraz więcej roboty, bo jest o nas coraz głośniej... Prosiłbym o info, kto ma jakie plany startowe z Drużyny. Zbiorę to do kupy, wyślę do Bodzia na stronę Drużyny. Poinformuje też redaktora Olszańskiego z radiowej Trójki, który już wkrótce dostanie naszą koszulkę! :-D

#88 sly1984

sly1984
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądKonin

Napisano 11 czerwiec 2010 - 09:51

Jeśli chodzi o spodenki to jeżeli będą w rozsądnej cenie to chętnie je kupię. Mam jedynie pytanie czy nie dałoby się zrobić ich bez szelek bo mnie akurat z szelkami nie wygodnie. W ostateczności będę musiał polubić szelki :)

Pozdrawiam i czekam na projekt.
Sylwek

#89 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 11 czerwiec 2010 - 10:40

PROJEKT SPODENEK :mrgreen:
A nie mówiłem, że są szybcy.
Sly, zapytam czy nie problem. Może nawet za chwile napisze emila do Nowatexu.

#90 p

p
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądWadowice

Napisano 11 czerwiec 2010 - 11:07

A może juz lepiej zrobić spodenki czarne zamiast czerwonych? Wiem, że to nie barwa Drużyny, ale wydaje mi się, że oba te odcienie czerwonego (koszulka i spodenki) strasznie się gryzą.

Natomiast wzór bardzo mi się podoba.

#91 Travis199

Travis199
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 11 czerwiec 2010 - 11:18

Popieram. Czarne spodenki z biały logo to bardzo dobry pomysł.

#92 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 11 czerwiec 2010 - 12:05

Zatem SPODENKI CZARNE.
Myślę, że będą bardziej uniwersalne. Nie ma tez problemu by zamówić bez szelek. Po prostu przy zamówieniu kto będzie chciał na gumie, ten wyraźnie zaznaczy. To jak? Czarny model?

A z innej beczki RELACJA z naszego wspólnego treningu z Maćkiem. :mrgreen:

#93 Travis199

Travis199
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 11 czerwiec 2010 - 12:11

Ja się piszę :)

#94 p

p
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądWadowice

Napisano 11 czerwiec 2010 - 12:36

Czarna wersja spodenek wg mnie jest lepsza. Czy dobrze widzę, że cienki pasek na lampasie będzie w kolorze koszulki (w projekcie czerwonych spodenek miał odcień taki jak przód i tył)? Myślę, że poszczególne elementy stroju będą dobrze do siebie pasować.

#95 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 11 czerwiec 2010 - 12:54

...Czy dobrze widzę, że cienki pasek na lampasie będzie w kolorze koszulki (w projekcie czerwonych spodenek miał odcień taki jak przód i tył)? Myślę, że poszczególne elementy stroju będą dobrze do siebie pasować.

Dokładnie tak! Bez kombinowania proponuje pozostać przy czarnej wersji.
Mam już cenę spodenek: 85zł. Wkładka niebieska, bo tej gorszej już nie robią.

Czyli sprawa ma się tak:
WZÓR SPODENEK
ROZMIARÓWKA
WKŁADKA
Cena: 85zł

#96 sly1984

sly1984
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądKonin

Napisano 11 czerwiec 2010 - 15:21

Czarne spodenki wyglądają bardzo dobrze.
Może mi ktoś doradzi jaki rozmiar wybrać. Mam 184 cm wzrostu ale w pasie 80cm. Więc według rozmiarówki pas mam z XS a wzrost z XL. Standardowo z ciuchów kolarskich noszę M ale w Novatexie M to pas 90cm czyli sporo za dużo.

:)

#97 michal.filimon

michal.filimon
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 czerwiec 2010 - 17:45

Witajcie kolarze!!!!
Jak dla mnie jesteście the best. Ja jestem w drużynie szpiku od początku jej istnienia. Podziwiam wasze forum od początku i muszę wam powiedzieć, że robicie kawał dobrej roboty. Ta szybka akcja z tymi koszulkami, a spodenki to wogole expressem widzę. Słuchajcie oby tak dalej!!! Trzymam za was mocno kciuki :)
Pozdrawiam

P.S.
Zapomniałem wam powiedzieć, że wkrótce rozpoczną się prace nad przebudową naszej strony i to już jest postanowione, że znajdzie się tam dla was nowe miejsce.

#98 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 czerwiec 2010 - 20:38

No rozwijamy się chyba za szybko... nawet nie było czasu żeby się z irimim spotkać i obgadać przy "izotoniku" co będzie dalej... Są kolejne pomysły, zaskoczymy was jeszcze niejednokrotnie. Może niektóre pomysły są dość szalone, ale do odważnych świat należy.


#99 michal.filimon

michal.filimon
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 czerwiec 2010 - 20:45

Naprawdę chyle czoła przed wami. A co jest u was najlepsze, że jak występuje jakiś problem , albo macie jakiś nowy pomysł to sami go rozwiązujecie, albo sami się zajmujecie doprowadzeniem nowego pomysłu do wykonania.
Nie za szybko, bardzo dobrze... Takich ludzi jak WY nam brakuje i bardzo WAS potrzebujemy!!!!
A co do szalonych pomysłów, to my (Drużyna Szpiku) jesteśmy od tego specami. Szefowa je wymyśla a później my jej pomagamy je realizować.
Pozdro

#100 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 czerwiec 2010 - 12:38

Byłem dziś w nowatexie i oto wymiary spodenek mierzone na żywo :-P
rozmiar dł. szer.
4/s 87 35
5/M 89 37
6/L 91 38
7/XL 94 40
8/XXL 97 41
dł.- to długość od samego dołu do końca szelek
szer.- to szerokość w pasie
Teraz niech sobie każdy porówna to z tym co ma w domu i będzie wiedział co wybrać. Mam nadzieję :mrgreen:

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 




Dodaj odpowiedź