Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giełda


52 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawlos426

pawlos426
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • SkądŚwiętokrzyskie

Napisano 22 czerwiec 2010 - 13:47

Ja mam takie pytanie odnośnie działu giełda. Czy można ten dział podzielić na "poddziały" np.
-Akcesoria
-Osprzęt
-Koła
-Opony
-Rowery i ramy
-Reszta części (kiery,mostki,sztyce,stery itp)
-Ubiory
-Literatura
-Narzędzia i smary
-Inne
To jest tylko mój pomysł. Ułatwi to na pewno poszukiwania danej części, ubioru itp.

#2 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 czerwiec 2010 - 14:29

Po co? Nie ma tu aż takiego ruchu by coś takiego było.
  • nick lubi to

#3 pawlos426

pawlos426
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • SkądŚwiętokrzyskie

Napisano 22 czerwiec 2010 - 17:45

To temat można usunąć całkiem.

#4 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 23 czerwiec 2010 - 12:06

Nie ma to sensu.
Prędzej rozbudowałbym dział sprzęt jak giełdę.. choć i do tego nie wiem czy się przekonam.

#5 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 23 czerwiec 2010 - 15:09

Tak jest Malik, im mniej rozbudowań tym lepiej, bo mniej do ogarniania i sprzątania. Poza tym rozbudowane działy źle się czyta, wszystko jest rozpieprzone i ciężko potem się jest odnaleźć. A to juz wiemy nawet dziś, że przychodzące tu nowe osoby sypią dublowane tematy.

Choć nie powiem, bo ruch na giełdzie spory, ale jak sie czegoś szuka to zawsze mozna cofnąć sie miesiąc wstecz i poczytac wszystkie oferty.

#6 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 czerwiec 2010 - 17:03

Tak a jak na razie oferty czekają nieco dłużej przed usunięciem, także po ok 10 stron zawsze zostaje. Był pomysły o reorganizacji giełdy, aby ogłoszenia nie zostawały dłużej niż miesiąc.


#7 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 24 czerwiec 2010 - 17:09

Właśnie to nastąpiło ;-)

#8 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 22 marzec 2012 - 16:09

Chciałem zapytać czy któryś z szanownych moderatorów usunął moją odpowiedź w dziale giełda, poddziale kupię, temacie o sztycy 26,8? Bo wczoraj koledze napisałem odpowiedź i dzisiaj jej już nie ma...

#9 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 22 marzec 2012 - 19:33

Co do gieldy jeszcze mam takie male pytanko do Malika powiedz mi ty jak zarzadca forum szosowego nie widzisz , ze modowie Deathorse jaki Xgx wogle nie zagldaja ani nie interesuja zyciem tego forum ?

Z tego co zauwazylem do gielda obecnie zajmuje sie Spike i maciej a ci dwaj panowie a co z reszta modow moze pomysl nad dobraniem konkretnych ludzi ktorzy chodziaz beda tam zagladac bo wyglada to lipnie .

Wiadomo ze zaraz Spike bedzie wrzucal swoje trzy grosze i straszyl warnami ale panowie nie lepiej dobrac ludzi ktorzy , sa w miare aktywni i zagladaja popatrzcie na inne fora ;-)

#10 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 marzec 2012 - 19:40

Daki - przeczytaj regulamin .
Krzysztof, nikt nikogo nie straszy , a co do tego to już pisaliśmy do admina bo sie ruch zwiększył .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#11 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 22 marzec 2012 - 21:46

OK pkt. 7, nie zauważyłem. Ale SPIKE, jak mam rozumieć to:

http://www.forumszos...pic.php?t=12891

Rozumiem, że regulamin nie dotyczy moderatorów. Nie rozumiem też dlaczego zamknąłeś ten temat. Poinformowałeś zainteresowanego o swojej akcji i zamknąłeś (co trochę monopolem podlatuje), ale może sam user będzie chciał coś dopisać.

I jeszcze jedno, nie czepiam się, tylko zwracam uwagę na przestrzeganie regulaminu. Pozdrower!

#12 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 marzec 2012 - 22:38

1. ponieważ wskazałem mu zę będzie akcja i odruchowo zamknąłem , aby moja wypowiedź nie była uznana jako naruszenie regulaminu, mogłem mu to napisać na Pw , ale nie mam czasu czasem i ktoś jeszce doczyta i sie zainteresuje.

Rozlewam ten olej już 2 lata, chętnie tego nie zrobie bo to babranina , 50 flaszek , masakra .

Daki - tak przestrzegasz regulaminu giełdy ?? zacznij od siebie prosze.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#13 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 23 marzec 2012 - 09:51

Co do gieldy jeszcze mam takie male pytanko do Malika powiedz mi ty jak zarzadca forum szosowego nie widzisz , ze modowie Deathorse jaki Xgx wogle nie zagldaja ani nie interesuja zyciem tego forum ?

Z tego co zauwazylem do gielda obecnie zajmuje sie Spike i maciej a ci dwaj panowie a co z reszta modow moze pomysl nad dobraniem konkretnych ludzi ktorzy chodziaz beda tam zagladac bo wyglada to lipnie .

Wiadomo ze zaraz Spike bedzie wrzucal swoje trzy grosze i straszyl warnami ale panowie nie lepiej dobrac ludzi ktorzy , sa w miare aktywni i zagladaja popatrzcie na inne fora ;-)


Co Ty możesz wiedzieć, skoro nie widzisz efektów? 8-)

#14 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 29 marzec 2012 - 19:39

Spike moze lepiej w gieldzie wprowadzic edycje postow wtedy nie bedzie problemu , z dorzucaniem fotek i zmiana opisu a tak modowie maja zabawe ulatwi to dodawanie opisu zdjec :idea:

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#15 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 marzec 2012 - 19:51

hm , ale jak będzie edycja przez użytkownika to twój temat na giełdzie, jak będzie na 7 stronie to dalej tam będzie , bo nie będzie można UP zrobić.

Założenie było takie, brak edycji przez użytkownika , zapewni , że jak np. wyślesz komuś coś innego niż było wystawione to będzie "dowód winy "

I jak na razie wszystko działa prawidłowo, choć patrząc na Twój avatar , można mieć inne wrażenie.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#16 outoftimeman

outoftimeman
  • Użytkownik
  • 873 postów
  • SkądPruszków

Napisano 20 kwiecień 2012 - 10:33

Rozumiem, że mój temat w dziale "giełda" naruszał regulamin, ale do cholery, dlaczego nikt nie wysłał do mnie info, że mój temat został usunięty?

#17 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 kwiecień 2012 - 19:11

Nie został usunięty, tylko nie został w ogóle zaakceptowany. Akceptowanie tematów jest od ponad dwóch miesięcy i jesteś pierwszą osobą która na to zwraca uwagę. Jeśli temat jest założony prawidłowo i nie łamie regulaminu to zostaje zaakceptowany. Tyle z mojej strony.


#18 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 maj 2012 - 20:07

1. W dziale KUPIE zrobimy małą zmiane, , będą akceptowane tematy zakładane przez użytkowników nie posiadajaćych wymaganych min. 10 postów.
Dlaczego ?? bo jest to nieszkodliwe , bo i tak aby dostać towar , trzeba wysłać kase wcześniej za niego, poza tym troche osób nam to zasugerowało ostatnio.

2-ga sprawa, nadal nagminnie łamiecie reg giełdy pkt. 7, 8 , oraz 4. ( od dzisiaj latają już punkty w nagrode )

w przypadku pkt 4 dopuszczamy wyłącznie posty , jeśli coś sie sprzeda fizycznie i tej rzeczy już nie ma do sprzedania dalej , a nie rezerwuje , abyć może itd , promocja , obniżka ceny itd czas - min 5 dni !.

Następna sprawa to , jest dział sprzedam , gdzie dajemy ogłoszenia o sprzedaży szpejów tu na forum, a osobno jest dział Linki Allegro, ebay - gdzie wrzucamy swoją sprzedaż jako linki allegro.

Tematy zakładane nie w tych działach jak mają być nie będą akceptowane.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#19 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 13 lipiec 2012 - 05:37

Dodałem nowe szpeja na sprzedaż (opis, zdjęcia, ceny) czyli wszystko zgodnie z regulaminem (nie zakładając nowego tematu)...ktoś usunął. Żadnego info od modów, ani na PW (na to nie liczyłem) ani w temacie...

Cyrki sobie ktoś robi ?

#20 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 13 lipiec 2012 - 17:57

Dodałem nowe szpeja na sprzedaż (opis, zdjęcia, ceny) czyli wszystko zgodnie z regulaminem (nie zakładając nowego tematu)...ktoś usunął. Żadnego info od modów, ani na PW (na to nie liczyłem) ani w temacie...


Wlasnie wiki tez to zauwazylem , ze ktos ci to usnol to takie moje trzy grosze Spike moze troche starych ogloszen z stycznia do marca mozna by usunac bo troche balagan tam na koncu ;-)

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg




Dodaj odpowiedź