Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tatry Tour 2010 i 2011


28 odpowiedzi w tym temacie

#21 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 08 styczeń 2011 - 15:34

W marcu planuję tygodniowy urlop od rzeczywistości i będę mieszkał 3km od granicy ze słowacją, a szukał będę dłuższych podjazdów.

Gdzie dokładnie będziesz mieszkał ? Teraz to chyba rzeczywiście lepsze wyjście od kiedy Słowacy wprowadzili euro... A kiedyś było tam tak tanio :-(

#22 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 08 styczeń 2011 - 15:39

W marcu planuję tygodniowy urlop od rzeczywistości i będę mieszkał 3km od granicy ze słowacją, a szukał będę dłuższych podjazdów.

Gdzie dokładnie będziesz mieszkał ? Teraz to chyba rzeczywiście lepsze wyjście od kiedy Słowacy wprowadzili euro... A kiedyś było tam tak tanio :-(


Prawdopodobnie w Brzegach - 3km od łysej polany.

#23 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 styczeń 2011 - 17:04

Edytować tematu już nie mogę, więc jak można prosić jakiegoś moda, np. Deadhorse możesz zmienić na 2011 ?
Wicklowman ja przyjeżdżam na tydzień do Bukowiny i chce połączyć Tatry Tour 100km, może TdP i oczywiście zrobić kilka fajnych treningów :) Myślę, że się zgadamy.
WinSho dajesz na Tatry Tour !! Naprawdę warto, takiego ścigania w Polsce na amatorskich imprezach daleko szukać (przynajmniej jeśli chodzi o maratony z cyklu Pucharu Polski).
Jeśli chodzi o jakość asfaltów na trasie to mogę się wypowiedzieć o dystansie 100km, od Popradu przez Stary Smokovec aż do miejscowości Zdiar asfalty miód malina, potem do Łysej Polany trochę gorzej i miejscami asfalt bardzo połatany, powrót tą samą drogą, więc analogicznie.
Tempo w pierwszej dużej grupie do Zdiaru wyszło coś około 38 km/h (jakoś tak), potem zaczął się podjazd i wszystko się podzieliło.
To co moim zdaniem wyróżnia ten wyścig to:
- jazda dużą grupą po częściowo zabezpieczonej trasie (wszędzie jest policja, która zatrzymuje samochody i jedzie się całą szerokością jezdni)
- fajny pakiet startowy (w 2010 roku były np. skarpetki i czapeczka Tatry Tour)
- wysoki poziom
- idealnie zabezpieczone start i meta (barierki i napisy informujące ile zostało do mety)
- posiłek po zawodach (normalny, dwudaniowy obiad w pobliskiej restauracji)
pzdr

#24 Sphincter

Sphincter
  • Użytkownik
  • 63 postów
  • SkądRybnik

Napisano 08 styczeń 2011 - 19:25

Witam! Zastanawiam się bardzo nad udziałem w tym roku, dystans 100km, jednak nie mam bladego pojęcia jak się dostać na ten wyścig. Może ktoś dać jakieś swoje dobre rady, ewentualnie opisać "z czym się to je"? Pozdrawiam!

#25 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 08 styczeń 2011 - 20:01

Koledzy ale chyba nie śmigacie rowerami , na Słowacji tu od strony jak się na morskie oko jedzie . Bo tam to jest tragedia dziura na dziurze byłem w listopadzie i stwierdziłem że najlepiej jechać tam tylko rowerem górskim ;-)

#26 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 styczeń 2011 - 20:36

Intel Action no właśnie ten fragment jest najgorszy na całym wyścigu.

#27 Gosc_smoła_*

Gosc_smoła_*
  • Gość

Napisano 08 styczeń 2011 - 20:43

są jakieś ograniczenia w liczbie uczestników na Tatrze Tour?

#28 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 16 styczeń 2011 - 02:48

Panowie a ilu uczestników było w zeszłym roku na TTour ? I kiedy dokładnie jest ten wyścig w tym roku? Rozumiem że całość odbywa się po rundach ? Chodzi mi o różne kat. i dystanse.

#29 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 16 styczeń 2011 - 13:18

Panowie a ilu uczestników było w zeszłym roku na TTour ? I kiedy dokładnie jest ten wyścig w tym roku? Rozumiem że całość odbywa się po rundach ? Chodzi mi o różne kat. i dystanse.

tutaj jest wszystko: http://www.tatrytour.eu/
Runda jest jedna dla długiego dystansu a dla krótkiego jest dojazd do Łysej Polany i z powrotem.
Wszyscy jadą razem, wszystkie kategorie.



Dodaj odpowiedź