Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spodenki. Rozmiarówka Sportful A Louis Garneau Xxl. Bardzo Wysoki I Bardzo Chudy.

spodenki

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 thepanone

thepanone
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 07:31

Mam 198 cm wzrostu (czyli XXL) i 91 cm w biodrach (czyli S). 

 

Czytam, że między innymi Sportful i Castelli robi ciuchy dla chudzielców. I znalazłem spodenki XXL Sportful, ale znalazłem też spodenki Louis Garneau XXL które bardziej mi się podobają. Żadnych nie mogę przymierzyć.

 

 

Czy wie ktoś czy rozmiarówka Louis Garneau jest dla chudych?

 

Czy XXL Sportful nie będzie jednak luźne na dupie? Jeśli ktoś ma xxl Sprtful to proszę podać szerokość w biodrach bez rozciągania.



#2 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 sierpień 2017 - 10:53

Może to coś podpowie - Sportful Bodyfit Pro XL mają 35cm szerokości w biodrach.

#3 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 01 sierpień 2017 - 12:49

Sportful XXL będzie prawie na pewno za luźny na podane wymiary. Ja mam XL,  w biodrach 100 cm i są dobre.



#4 thepanone

thepanone
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 15:33

A i tak zamówiłem. Liczę na to że lycra mnie uratuje. Zapytałem kilka sklepów o pomiary Sportful XXL w biodrach i dostaję taki rozstrzał że dalej nic nie wiem.

 

Biodra 35cm
Biodra  42cm
Biodra 27
Biodra -35cm
 
Ale mediana i średnia się pokrywają :) więc jeśli to 35 cm to bardzo ciasno i wychodzi na to że będzie dobre na 91 cm pas.


#5 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 sierpień 2017 - 16:22

W którym miejscu mierzyłeś obwód bioder?

#6 thepanone

thepanone
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 17:40

a to sklepy mierzyły, nie ja. A jeśli pytasz o te moje 91 cm to mierzyłem pod pasem tam gdzie ..biodra.



#7 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 sierpień 2017 - 18:03

Na wysokości kolca biodrowego mam około 90cm obwodu. Więc może nie będzie tak źle. Dla mnie sensowniejszy jest pomiar w najgrubszym miejscu, przez pośladki i tam mam z 98cm. Spodenki XL, w L też się mieszczę, choć są mocno obcisłe.

#8 thepanone

thepanone
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 19:03

przez pośladki i tam mam z 98cm. Spodenki XL, w L też się mieszczę, choć są mocno obcisłe.

no ja mam 95 cm. Wszystko mówi że nie będzie dobrze XXL,(też jest kwestia tego że wyczaiłem te spodenki właśnie w rozmiarze XXL, to nie jest tak, że mam do wyboru XL). Ale nie ma już co wałkować, najwyżej będę w plecy na przesyłce.





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spodenki