Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giant Tcr Advanced Pro 0 (2016)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jackk3

Jackk3
  • Użytkownik
  • 44 postów
  • SkądCalgary

Napisano 02 wrzesień 2017 - 05:50

No i nie wytrzymalem i chyba kupilem juz ostatnia szose do 'powaznego' jezdzenia. Rower jak w tytule, model z 2016 Roku ale nowy. Caly na mech DA, 53*36, kaseta 11-28. Kupilem do niego pedaly Look Keo Blade Carbon Ti. Zmienilem motylki na duzo lzejsze (Zipp Aero Titanium) takze detki na Conti Ultrasonic, tylna opone na Pro 4/200g. Siodelko zmienilem na Bontragera Paradigm XXX, koszyk do bidona to karbonowy Bontrager RXL.Pozostala jeszcze kiera do wymiany na karbon ale tutaj sie nie spiesze po na razie to pozycje mam naprawde dobra. Calosc bez pulsometra Polara wazy 6.57kg. Rower co tutaj duzo mowic - bajka!

Załączone miniatury

  • TCR 0_31_Small.JPG


#2 joesatch

joesatch
  • Użytkownik
  • 355 postów

Napisano 02 wrzesień 2017 - 08:11

Piękna maszyna... kilometrów

 

pozdrawiam



#3 Krzysztof303

Krzysztof303
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 02 wrzesień 2017 - 10:00

No zaszalałeś. Ale piękny kolor. Podobają mi się rowery all-black
Jakie wrażenia z grupy DA chodzi o subiektywne odczucia? Bo nie wiem na jakiej grupie wcześniej jeździłeś.

#4 Jackk3

Jackk3
  • Użytkownik
  • 44 postów
  • SkądCalgary

Napisano 02 wrzesień 2017 - 16:25

No zaszalałeś. Ale piękny kolor. Podobają mi się rowery all-black
Jakie wrażenia z grupy DA chodzi o subiektywne odczucia? Bo nie wiem na jakiej grupie wcześniej jeździłeś.

Witaj

Zawsze jezdzilem na Dura Ace (zaczynalem pod koniec lat 90-tych) jeszcze na 9-ce. Teraz przeszedlem z 7900 i jest na pewno roznica. Dla mnie grupa dopracowana perfekcyjnie nie liczac oczywiscie nowej 9100 (nie jezdzilem jeszcze). Najwieksza roznice widze w hamulcach choc rower ma karbonowe kola (opony) SLR0 to pomimo tego hamowanie nie stanowi problemu (che, che zobaczymy dzisiaj bo jade w wysokie gory z podjazdem na ponad 2200m). Giant na prawde wlozyl wszystko 'co najlepsze' nawet linki to Jag Wire Pro XEX SL. Zmiana przelozen niezwykle szybka i plynna jedynie zrzut z 53 na 36 jest lekko dluzszy ale odwrotnie jest zaskakujaco szybko. Dla mnie osobiscie zawsze DA wartala wiekszej ceny of Ultegry. Oczywiscie w internecine zawsze cos sie znajdzie na ta grupe ale nie dajmy sie zwariowac.



#5 stryjek

stryjek
  • Użytkownik
  • 815 postów
  • SkądSobótka

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:34

Super rower, prezentuje się, bardzo ładnie ;)



#6 szosowykolarz

szosowykolarz
  • Użytkownik
  • 184 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 22:41

Wystającą rurę obetniesz? ;-)

Mi sie bardziej podoba z niebieskimi wstawkami.



#7 Jackk3

Jackk3
  • Użytkownik
  • 44 postów
  • SkądCalgary

Napisano 13 wrzesień 2017 - 02:17

Wystającą rurę obetniesz? ;-)

Mi sie bardziej podoba z niebieskimi wstawkami.

No bez chec panowie. Jak bede mial nowa kiere to obetne. Na dniach zamawiam nowa - prawdopodobnie Fizik Cerano 00.