Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Sufferfest


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 glowki

glowki
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 18:21

Witam czy ktoś używa programu The Sufferfest do treningu na trenażerze, jak się ma do Trainer Road. Chcę któryś zakupić, czy w którymś są gotowe plany treningowe np na 12 miesięcy itp. Jak wrażenia, obsługa itd.



#2 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 05 grudzień 2017 - 19:54

Dopiero co była premiera, więc trudno o jakieś opinie z forum będzie.

https://www.dcrainma...p-platform.html

logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#3 glowki

glowki
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 17:44

Jednak skusilem się na Sufferfest, tym bardziej że 2 miesiące mam za free :)

#4 mucher

mucher
  • Użytkownik
  • 283 postów

Napisano 25 grudzień 2017 - 10:20

4DP nie, ale jeździłem w zeszłym sezonie z ich filmami. Filmy rewelacja - Zwift mnie w ogóle nie wciągnął, natomiast Sufferfest zmontowany jest bardzo fajnie.

 

Natomiast jeśli o część treningową chodzi - a raczej plany - nie jest to tak rozbudowane jak TR. Tzn są jakieś plany, ale trzeba tego samemu pilnować.



#5 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8582 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 03 grudzień 2020 - 18:29

Chyba tu najlepiej to się nadaje. Jakiś czas temu Wahoo kupiło Sufferfest. Zastanawiałem się po co. Okazuje się, że jednak nie poprzestają na odsyłaniu swoich klientów do innych platform treningowych, a na poważnie włączyli Sufferfest do swojej oferty. 

Chyba każdy, który ma konto na Wahoo (i pewno jakiś ich produkt) dostał informację o tym, że może zalogować się do Suf swoim loginem i hasłem Wahoo i:

 
  1. Jeśli jesteś nowym subskrybentem SUF,  zaloguj się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła Wahoo,  aby rozpocząć 14-dniowy bezpłatny okres próbny.
  2. Kliknij ikonę swojego profilu (Twoje inicjały) w prawym górnym rogu i wybierz „Zarządzaj subskrypcją”.
  3. Wybierz opcję miesięczną (wybierz opcję roczną, aby uzyskać 30 USD zniżki na roczną subskrypcję).
  4. Wpisz kod  KICKSTART60,  aby otrzymać 60 dni za darmo oprócz standardowego bezpłatnego okresu próbnego. (Potrzebujesz pomocy przy stosowaniu kodu? Przeczytaj  ten artykuł pomocy ).
  5. Podobnie jak wszystkie nasze plany treningowe, możesz wybrać i zastosować 10-tygodniowy plan Fitness Kickstarter w swoim kalendarzu, przechodząc do zakładki Plany treningowe w aplikacji.
  6. Gdy znajdziesz się w bibliotece planów treningowych, rozwiń plan Fitness Kickstarter. Wybierz opcję 10 tygodni. Skorzystaj z menu rozwijanych, aby dodać opcjonalne sesje jogi, treningu siłowego i wytrzymałości psychicznej. Ustaw datę rozpoczęcia i gotowe. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat stosowania planów, zapoznaj się z tymi samouczkami wideo dla  komputerów stacjonarnych  i  iOS . 
  7. Pytania? Sprawdź  Centrum pomocy  lub email [email protected]  

Co prawda osobiście nie mam jak sprawdzić, ale najprawdopodobniej plan i treningi powinny być synchronizowane z urządzeniami Wahoo. 

 

Miesięczna opłata to $15. Stanowi to ciekawą alternatywę dla Trainerroad i chyba nie tylko. Ciekaw jestem jak daleko poszła integracja Suf z Wahoo. Ale nie tylko posiadacze urządzeń Wahoo mogą skorzystać, być może wystarczy zainstalować jakąś apkę Wahoo i założyć konto, żeby skorzystać z 2,5 mc darmowego Suf?

 

Minus? Niestety, apki są tylko na ogryzki i okna. Androida brak, co mnie osobiście smuci.  


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#6 KLXN

KLXN
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 03 grudzień 2020 - 21:50

...

Co prawda osobiście nie mam jak sprawdzić, ale najprawdopodobniej plan i treningi powinny być synchronizowane z urządzeniami Wahoo. 

...

Niestety o ile mi wiadomo nie ma możliwości eksportu planu treningowego (samych treningów „indoor” chyba tez nie). Myślałem, że taki gotowy plan wyeksportuje sobie do TP i będę jeździł cześć treningów na zewnątrz, a tu nic z tego. 
Co ciekawsze, w planie są również zaznaczone treningi które powinny być wykonywane na zewnątrz, ale nie da się ich wysłać do komputerka i nie maja skonfigurowanych interwałów, jest tylko tekstowy opis z rozpisanym treningiem.

O ile filmiki, treningi i muzyka mi się podobają to według mnie cały plan treningowy jest jakby tylko „na pokaz”.



#7 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8582 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 04 grudzień 2020 - 09:00

Czyli taka trochę lipa, myślałem że Wahoo bardziej się postara kupując SUF, przynajmniej tak żeby zintegrować całą platformę treningową...


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#8 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1133 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 04 grudzień 2020 - 10:31

Czyli taka trochę lipa, myślałem że Wahoo bardziej się postara kupując SUF, przynajmniej tak żeby zintegrować całą platformę treningową...

 

Potencjał jest. Jeszcze tylko go wykorzystać ;-)





Dodaj odpowiedź