Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koła Fitwheels


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rolf

Rolf
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 marzec 2018 - 21:38

Czołem!

 

Kupiłem sobie rowerek, a w rowerku przepiękne Ksyriumy SL, rocznik 2012... Bardzo fajne kółka, ale jednak nie przemawia do mnie idea płacenia prawie 500 pln za wymianę obręczy, plus małej fortuny za każdą szprychę - zwłaszcza, że ostatnio co roku jakąś obręcz krzywię. Szukam więc czegoś, co nadaje się lepiej na polskie dziury, a może i wyjazd z lekkimi sakwami.

 

Wpadły mi w oko takie kółeczka:

https://fitwheels.eu...1595g-p-27.html

Jakieś doświadczenia z kołami od fitwheels? Cena chyba dobra, ale jak z jakością zaplotu?

 

A poza tym - co o tych kółeczkach sądzicie? Komponenty chyba solidne? Czy warto z jakichś względów dopłacić np. do piasty 240s?

 

Z góry dzięki za odpowiedź!



#2 thomasz

thomasz
  • Użytkownik
  • 365 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 marzec 2018 - 16:59

Do treningu fajne kółka. 24 / 28 to dobra ilość szprych na polskie dziury, choć nie wiem ile ważysz. Cena bardzo dobra.

 


45636079942_17651449fe_m.jpg

CarbonOne.pl - koła na szprychach karbonowych

Blackcatwheels.pl - Koła na zamówienie

Sklep - obręcze, piasty, szprychy

Wrocław

Kontakt na priv, @ lub tel: 604 40 95 04


#3 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 16 marzec 2018 - 22:32

Piasta tylna ma bardzo niestandardową konstrukcję której nie znajdzie się u żadnego producenta. Warto systematycznie serwisować.

#4 Rolf

Rolf
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 marzec 2018 - 19:13

Ważę 75. Do treningu, na wyścig i maraton, choć zdaję sobie sprawę, że Tour de France na nich nie wygram :D

 

Co konkretniej z tą piastą trzeba robić? Czy warto z jakiegoś względu dopłacić 340 pln i mieć na wyższym modelu piast, czy nie ma to sensu?

https://fitwheels.eu...tak/kodprod=tak

 


Ważę 75. Do treningu, na wyścig i maraton, choć zdaję sobie sprawę, że Tour de France na nich nie wygram :D

 

Co konkretniej z tą piastą trzeba robić?



#5 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 17 marzec 2018 - 22:05

Regularnie robić przegląd, szczególnie jeśli jeździ się w mokrych warunkach.



#6 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 23 marzec 2018 - 19:55

Jak grzyby po deszczu powstaje tych firm kołowych :D



#7 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 23 marzec 2018 - 20:18

To jest Bikestacja. Opinie o obsłudze w tym sklepie łatwo znaleźć w sieci i pewnie na forum też są. Odnośnie samej jakości kół to kilka lat temu kupowałem od nich koła składane i były zrobione porządnie.

 

 





Dodaj odpowiedź