Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koła Hunt 30Carbon Aero Disc.


45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 07:13

W Tokenach obręcze mają  bardzo fajne wymiary i chyba są bardzo lekkie skoro dało się osiągnąć tak  niską wagę kół.

Gdybyś dysponował podobnymi obręczami, odezwij się proszę, być może zamówiłbym koła u Ciebie.



#42 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 04 lipiec 2018 - 13:48

Bitex nie musi nikomu niczego robić, dziś grawer laserowy to żaden problem, każdy składacz może nadać własne imię tym piastom.

A generalnie potwierdzam, Bitexy wymiatają podobną konkurencję zapadkową szczególnie swoim bębenkiem z Anti bite z trzech stalowych insertów. Nie powiem, zapadki nie zazębiają się jednocześnie, jest minimalne przesunięcie, ale dotyczy to raczej tego systemu, a nie firmy.
  • thomasz lubi to

#43 thomasz

thomasz
  • Użytkownik
  • 365 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 lipiec 2018 - 14:56

Bitex nie musi nikomu niczego robić, dziś grawer laserowy to żaden problem, każdy składacz może nadać własne imię tym piastom.

A generalnie potwierdzam, Bitexy wymiatają podobną konkurencję zapadkową szczególnie swoim bębenkiem z Anti bite z trzech stalowych insertów. Nie powiem, zapadki nie zazębiają się jednocześnie, jest minimalne przesunięcie, ale dotyczy to raczej tego systemu, a nie firmy.

 

z tym laserem do grawerowania to nie wiedziałem.... to mi rozjaśnia kilka innych kwestii patrząc na innych "zaplataczy" :D


45636079942_17651449fe_m.jpg

CarbonOne.pl - koła na szprychach karbonowych

Blackcatwheels.pl - Koła na zamówienie

Sklep - obręcze, piasty, szprychy

Wrocław

Kontakt na priv, @ lub tel: 604 40 95 04


#44 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 14:47

Mavic zaczął robić koła z szerokimi -21 mm- obręczami:

https://shop.mavic.c....html#1028=3283

W opisie kół jest nieścisłość: na zdjęciu są 24 szprychy, a w specyfikacji podają liczbę 20.



#45 thomasz

thomasz
  • Użytkownik
  • 365 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 lipiec 2018 - 11:32

W Tokenach obręcze mają  bardzo fajne wymiary i chyba są bardzo lekkie skoro dało się osiągnąć tak  niską wagę kół.

Gdybyś dysponował podobnymi obręczami, odezwij się proszę, być może zamówiłbym koła u Ciebie.

 

Hej,

 

Właśnie wróciłem z targów Eurobike (relacja na moim blogu)

Spotkałem się z fabryką od której zamawiam obręcze karbonowe od ponad dwóch lat (bardzo sobie je chwalę) i wprowadzili nową serię road pod tarcze, szerokość wewnętrzna 21/22mm. 380g dla obręczy o profilu 33mm i 400g dla obręczy o profilu 38mm.

Gdybyś był zainteresowany do podeślij mi maila

 

Pozdrawiam

Tomek


45636079942_17651449fe_m.jpg

CarbonOne.pl - koła na szprychach karbonowych

Blackcatwheels.pl - Koła na zamówienie

Sklep - obręcze, piasty, szprychy

Wrocław

Kontakt na priv, @ lub tel: 604 40 95 04


#46 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 16:52

Sprawa z kołami Hunt została definitywnie zakończona - oddali pieniądze.

 


  • cauchy lubi to



Dodaj odpowiedź