Skocz do zawartości


Zdjęcie

RB jak Rondo Babka


1389 odpowiedzi w tym temacie

#621 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 sierpień 2011 - 15:07

Na szybko zmontowałem filmik z niedzielnej jazdy.
Dla tych co zastanawiają się czy warto się wybrać i dla tych co jeżdżą z przodu by zobaczyli jak "walczą" Ci słabsi :)

ZIEMO Bardzo fajny filmik........Ja też najdalej z RB Wyrabiałem do momentu gdzie Ty sie zagapiłeś :-) Ale po filmiku zachciało mi się jechać na RB i chyba spróbuje po urlopie :-P Nawet jeśli odpadnę a na pewno odpadnę to mysle że warto próbować :-)

#622 Gosc_ziemo_*

Gosc_ziemo_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2011 - 15:22

Najdalej udało mi się dojechać za Nasielsk w grupie. Starałem się wtedy bliżej czoła grupy trzymać przez co nie musiałem tak często gonić :)

#623 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 sierpień 2011 - 15:34

Najdalej udało mi się dojechać za Nasielsk w grupie.

NO to gratuluję ja jeszcze do Nasielska nie wytrwałem :oops:

#624 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 09 sierpień 2011 - 15:53

na koncu się najgorzej jedzie bo koniec działa jak bat musisz się szybko zbierać wtedy

u2250y2014v3.gif


#625 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 09 sierpień 2011 - 17:54

o, moje "kur!!$" się nagrało, jak baba nam wyjechała tuż pod koła samochodem ;)

ps. aha, duży plus za soundgarden w podkładzie :)

#626 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 09 sierpień 2011 - 18:11

Na szybko zmontowałem filmik z niedzielnej jazdy.

Bardzo fajnie że zrobiłeś taki filmik, nawet załapałem się między 35 a 43sekundą bo jechałem przed Tobą :-) ale następnym razem zamontuj sobie może kamerkę na kierownicy bo jak miałeś na kasku to w najciekawszych momentach gdy grupa przyśpieszała Ty pochylałeś głowę i nic nie było widać oprócz twojego przedniego koła i asfaltu :-((

#627 Gosc_ziemo_*

Gosc_ziemo_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2011 - 18:49

To było nagrywane okularami Manty. Nie mają żadnej redukcji wstrząsów i gdy są na oczach obraz się najmniej trzęsie...

#628 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:00

A ja byłem tym ostatnim którego plecy w końcu za bardzo się oddaliły i już nas nie dogoniłeś.

#629 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 10 sierpień 2011 - 08:07

A ja byłem tym ostatnim którego plecy w końcu za bardzo się oddaliły i już nas nie dogoniłeś.

Piotrek to jak Ci poszło w niedzielę na rondzie, bo gdzieś już się pytałem ale nie pamiętam czy odpowiedziałeś :-)

#630 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 10 sierpień 2011 - 08:51

:) cytuję:
krzy1976 kompletnie źle taktycznie, miałem dziś nogę, ale jak poszliście w odjazd, to nikt nie chciał jechać z przodu, w kółko grupa się sypała, powstawały luki, trzeba było spawać, a pod dębe ruszyli jak na finisz, potem kolejne spawanie i przed lotniskiem byłem ugotowany. dziś naprawdę byłem na siebie wściekły za takie głupie błędy. Tobie gratuluję finiszu - w którym momencie peleton Was doszedł/zbliżył się?

#631 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 10 sierpień 2011 - 22:19

frixfrot, przyjedź na Ośkę do Powsina, dzisiaj było miodzio super się jechało. Sprzyjał nam wiatr, więc tępo było szybkie. To świetny trening przed niedzielną Babką. Będziesz w niedziel, albo w poniedziałek na Rondzie?

#632 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 10 sierpień 2011 - 22:57

Panowie a jak jest teraz na RB w niedziele? Mocne tendencje czy umiarkowane ?

#633 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 11 sierpień 2011 - 11:05

qqx: będę na rondzie, ale jeszcze nie wiem, którego dnia. w sobotę planuję pruszków. Wybierasz się na RB?
condoor: a jakie może być o tej porze roku :) generalnie trzeba sobie powiedzieć, że jest hardcore, przynajmniej dla mnie :)

#634 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 11 sierpień 2011 - 11:12

frixfrot od naszego ostatniego spotkania w Pruszkowie nic się nie działo w sobotę, więc może być słabo. Mnie nie będzie.

#635 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 11 sierpień 2011 - 12:47

frixfrot, Planowałem niedzielę i poniedziałek, ale raczej żonka mnie nie puści :lol: a teraz sobie przypomniałem, ze w Żyrardowie jest wyścig ŻTC, więc muszę wszystko przemyśleć i poukładać plany.

#636 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 11 sierpień 2011 - 15:24

frixfrot, Planowałem niedzielę i poniedziałek, ale raczej żonka mnie nie puści :lol: a teraz sobie przypomniałem, ze w Żyrardowie jest wyścig ŻTC, więc muszę wszystko przemyśleć i poukładać plany.

jeśli będzie tak jak Baltazar opisywał ostatni wyścig żtc to odradzam;) na rondzie bezpieczniej;)

#637 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 11 sierpień 2011 - 15:31

@Pegos Gdzieś Ty się wczoraj zawieruszył?

#638 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 11 sierpień 2011 - 15:44

Ano właśnie słyszałem, że sporo kraks było, Pegos możesz coś opowiedzieć?

#639 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 11 sierpień 2011 - 15:47

Pegos, a co się działo bo nie słyszałem?

#640 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 11 sierpień 2011 - 15:56

Usłyszałem od Baltazara, że było ciut gorzej niż w Nowym Dworze (drugi wyścig w serii czterech); jednym słowem - tłoczno, sporo ludzi zachowujących się raczej dziwnie / niepewnie, spora grupa 'amatorów' z małym obyciem wyścigowym - a trasa niby selektywna bo pagórkowata. Tyle słyszałem, resztę niech dopowie Pegos.



Dodaj odpowiedź