Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakończenie sezonu 2010 - Dobre Sklepy Rowerowe w Gliwicach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 13 październik 2010 - 13:35

Dobre Sklepy Rowerowe Demo Day

13 listopada 2010 r. - dekoracje zwycięzców cyklu imprez szosowych Dobre Sklepy Rowerowe ROAD Maraton.

Dlaczego warto przyjechać?
Będzie to wyjątkowa okazja zobaczenia po raz pierwszy pokazywanych w kraju nowości sprzętowych na sezon 2011 wiodących marek rowerowych, 2 000 wybranych produktów zebranych na 1200m² ekspozycji,
Dobre Sklepy Rowerowe to największa specjalistyczna sieć sklepów rowerowych w Polsce – warto poznać ludzi, którzy ją tworzą i dowiedzieć się, jakie rozwiązania sieć daje Klientom,
Dekoracje, wręczanie pucharów zwycięzców klasyfikacji generalnej Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton,
Strefa testowa Tacxa - będzie okazją do poznania możliwości trenażerów marki TACX.

Plan spotkania
10:00 - Otwarcie Demo Day,

11:00 - Przywitanie gości. Prezentacja koncepcji Dobre Sklepy Rowerowe,

12:00 - Prezentacje nowości 2011 wiodących marek rowerowych,

13:00 - Dekoracje zwycięzców klasyfikacji generalnej Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton.


Rejestracja
W związku ze spodziewanym dużym zainteresowaniem i ograniczoną ilością miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację odwiedzających. Po zarejestrowaniu prześlemy Państwu potwierdzenie rezerwacji oraz spersonalizowaną kartę wstępu, która wymagana będzie przy wejściu.

Więcej na stronie http://dobresklepyro...o-day?menu=news

#2 wlodek111

wlodek111
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądToruń

Napisano 13 październik 2010 - 18:05

Czy można się dowiedzieć ile pucharów będzie wręczanych w poszczególnych kategoriach?

#3 Przem59

Przem59
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 październik 2010 - 22:26

Z milczenia wynika, że można się dowiedzieć - na miejscu 13 listopada w Gliwicach. 8-) Regulamin mówi o 10 miejscach - ale dotyczy to chyba generalki. NIe wyobrażam sobie obdzielenia pucharami pierwszej 10 z każdej kategorii. :mrgreen:

#4 wlodek111

wlodek111
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądToruń

Napisano 16 październik 2010 - 10:07

Regulamin mówił wyrażnie o 10 pucharach w kategorii.Ale widzę zmiany w regulaminie i teraz jest to napisane tak ,że nie wiadomo jak to będzie wyglądało.A organizatorzy milczą w tej sprawie i nie chcą się wypowiadać.Dlaczego?

#5 Przem59

Przem59
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 październik 2010 - 10:37

Podobnie rzecz ma się z wynikami.
Rozumiem, że Ranking Wszechczasów Szalonego Ślimaka spełnia w pewnym sensie tą funkcję, ale jest to jednak opracowanie prywatne, w którym, jak sam autor pisał na forum, mogą znajdować się pomyłki.
Dla mnie do końca nie jest jasna moja pozycja ani w kategorii, ani w generalce...
Dlaczego nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie?

#6 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 17 październik 2010 - 17:17

Dla mnie do końca nie jest jasna moja pozycja ani w kategorii, ani w generalce...

Przemku różnica polega między innymi na tym że u mnie są wszyscy startujący, a co do miejsca to awansowałeś kilka pozycji dzięki dwóm zapisom.
Pierwszy to że zawodnik nie powinien posiadać licencji.
Drugi to że musi ukończyć przynajmniej 3 imprezy. Nie mylić z trzema etapami. Dlatego nie są wszyscy uwzględnieni do dekoracji. Takie zapisy są od początku imprezy.
Oczywiście zgodzę się z wami że powinni to zrobić organizatorzy nie ja. Jednak jak większość wie twórca i pomysłodawca tego cyklu zginął tuż przed pierwszą imprezą i wszystko się posypało. Dlatego też ja bawiłem się pkt. i organizatorzy to wykorzystali. Wg mnie słusznie. Ja z mojej strony ciesze się że cykl dotarł szczęśliwie do końca oraz że jest jeszcze ktoś kto chce to kontynuować. Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale jest to jeden z nielicznych cykli gdzie organizatorzy chcą spełnić nasze wszystkie zachcianki i to czasami powodowało rożne nieporozumienia. Dobrym tego przykładem był maraton w Kluczborku gdzie bardzo dużo osób chciało startować to z przyjacielem, to z córką lub w jednej drużynie. I co dostali w zamian oskarżenie o poukładanie grup startowych.
Dlatego też uważam że warto pisać o swoich uwagach na forum. Organizatorzy to na pewno przeczytają. Jednak co do ostatecznych decyzji pozostawmy im wolną rękę. Nigdy nie da się zadowolić wszystkich. :lol:

#7 Przem59

Przem59
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 październik 2010 - 18:12

Dzięki za cierpliwe tłumaczenie mi tego, co jasno wynika z Regulaminu. W końcu zajarzyłem - minimum 3 imprezy. Niektórzy przede mną mieli 3 etapy, czyli 1 Maraton.
Uff, jakie to trudne - to już wolę podjazd w Nieledwi.
Sam organizowałem imprezy znacznie mniejszego kalibru, i rozumiem, co czuje człowiek, który na głowie staje, żeby wszystkich zadowolić, a potem słyszy utyskiwania i krytykę.
Masz rację - uczmy się na błędach i głośno je wytykajmy. Nie ma nic gorszego, niż szeptanie po kątach.
Dlatego wielokrotnie podkreślałem, ze chwała organizatorom za wysiłek włożony w przygotowanie cyklu.

#8 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 18 październik 2010 - 07:10

Klasyfikacja generalna Road Maraton prowadzona w dobrze zorganizowany sposób i profesjonalnie przez szalonego ślimaka number one jest klasyfikacją oficjalną, gdyż przechodzi zawsze przez "sito" organizatorów cyklu. To jego wkład w cykl, który ma prostą konstrukcję "ludzie dla ludzi": otwartej, urozmaiconej formuły wyścigów szosowych dla amatorów.

Regulamin cyklu opublikowany przed sezonem startowym 2010 nie uległ zmianie w trakcie roku. Zasad gry nie zmienia się w trakcie biegu. Nawet jeśli widzieliśmy pewne błędy, których się nie ustrzegliśmy planując coś nowego. Wyjątek stanowiła klasyfikacja drużynowa, którą w oczywisty sposób nie byliśmy w stanie prowadzić. Wraca ona jednak już od roku 2011.

Niestety pan Jan do nas już nie wróci ... Ale myślę też że z pewną dumą patrzy na nas z góry, bo udało się dzieło zakończyć.

Będę zmiany w regulaminie cyklu wynikające z doświadczeń sezonu 2010 - pierwszego, pilotażowego.
Zmiany służące:
a) uproszczeniu, większej przejrzystości
B) zadowoleniu zawodników zgłaszających lepsze, nowe pomysły
c) usprawnieniu praktycznej "od kuchni" organizacji imprez

Postawimy w roku 2011 na:
- prostotę i przejrzystość
- jakość
- oszczędność - wpisowe bez zmian maks 50 zł za maraton
- atrakcyjność tras, większość to górskie maratony
- zróżnicowanie, urozmaicenie imprez - nie dążymy do unifikacji za wszelką cenę

Większość zapisów będzie miała charakter zaleceń, sugestii - nie nakazów/zakazów. Organizatorzy będą mieli jak dotychczas sporo wolnej ręki aby szybko reagować na zmiany, nowe otoczenie, warunki pogodowe, problemy formalne itp.

Szczegóły przed końcem roku. Teraz odpoczywajcie, albo ... trenażer w ruch ;-)
Będzie ciężko na trasach 2011!

#9 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 01 listopad 2010 - 18:40

Czy ktoś z forowiczów ma znajomego z Lublina lub okolic kto wybiera się w stronę Gliwic - Katowic - Bielska samochodem?

Do przewiezienia jest 50 pucharów na dekorację. Szkoda żeby kurier je porozbijał w czasie nieostrożnego transportu.

#10 Kiwaczek

Kiwaczek
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 01 listopad 2010 - 22:25

będę w Lublinie w najbliższy weekend a mieszkam w Dąbrowie Górniczej

#11 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 02 listopad 2010 - 13:43

Super, podaj mi sms swój numer, moja kom. 607 117 424.

#12 Kiwaczek

Kiwaczek
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 04 listopad 2010 - 19:04

czy ktoś dostał już na e-mail kartę wstępu na imprezę w Gliwicach?

#13 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 listopad 2010 - 19:29

Jeszcze, nie dostałem ale już powoli powinni wysłać bo to już za tydzień.

#14 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 04 listopad 2010 - 21:09

Ja też cierpliwie czekam, a z tego co wiem to Ślimak też jeszcze nie dostał.

#15 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 05 listopad 2010 - 07:15

Ale ja dostałem taką informacje :)
Witam,
Jeszcze zbieramy zaproszenia. Karty wstępu będziemy rozsyłać na końcu pierwszego bądź początku drugiego tygodnia listopada. :lol:

#16 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 05 listopad 2010 - 14:19

Wiadomość z Dobrych Sklepów:

Będą karty wstępu, które obowiązkowo trzeba będzie pokazać przy wejściu. Będę je rozsyłał mailem do zarejestrowanych w przyszłym tygodniu, realnie patrząc na sprawę około środy. Ekspozycja już jest przygotowana i czeka na odwiedzających:)


Pozdrawiam
WL

#17 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 08 listopad 2010 - 17:04

Informuję wszystkich zainteresowanych, że ja już dostałem Kartę wstępu :-D

#18 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 08 listopad 2010 - 17:22

Do mnie też dotarła :mrgreen:

#19 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 09 listopad 2010 - 07:12

Ja też mam od wczoraj :)

#20 wlodek111

wlodek111
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądToruń

Napisano 15 listopad 2010 - 19:03

Kto z kolegów był na uroczystości zakończenia sezonu?Może by ktoś napisał kilka słów z tej
imprezy.