Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lemondka 3T Na Aeronova Ltd


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kal800

kal800
  • Użytkownik
  • 276 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 19:10

Siema,

Mam problemik. Mam kierownicę jak w temacie i postanowiłem wyposażyć się w lemondkę. Kupiłem zestaw Clip-on 3T tak jak przykazano - sprawdziłem w specyfikacji - lemondka kompatybilna z kierownicą. Założyłem i okazało się, że jest zonk - podpórki na łokcie są tak wąsko ustawione, że mam pozycję łokieć w łokieć - ledwo mogę się złożyć, a z ergonomią nie ma nic wspólnego. Kumpel ma kierownicę czasową 3T i rozstaw podpórek jest chyba z 6 cm szerszy - przepaść. W instrukcji jest napisane, że można regulować rozstaw montując szerzej obie części lemondki, tyle że Aeronova ma profil okrągły tylko przy samym mostku - potem się spłaszcza, żeby było bardziej aero.

Miał ktoś z Was z czymś podobnym do czynienia? Znalazłem coś takiego -

https://wertykal.com...lip-On-Pro/3539

Wydaje się, że to rozwiąże sprawę, ale bardzo mało informacji jest na temat tego produktu - nie wiem, czy to pasuje do mojej lemondki, zwłaszcza, że ja mam z linii Team a nie Pro.

Będę wdzięczny za wsparcie

Kal


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Road - Pinarello Dogma 60.1 2009 

Tri - S-Works Shiv 2017


#2 Gosc_DivisionBell_*

Gosc_DivisionBell_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:10

Wrzuc może zdjęcie jak to u Ciebie wygląda. Ja u siebie też podłokietniki mam dość blisko siebie, bo też wymusza to moja kierownica aero, ale tak na zdrowy rozum to taka pozycja wydaje się jednak bardziej aero, kwestia przyzwyczajenia.



#3 kal800

kal800
  • Użytkownik
  • 276 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:12

https://uploads.tapa...7df77a419a.heic


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Road - Pinarello Dogma 60.1 2009 

Tri - S-Works Shiv 2017


#4 Gosc_DivisionBell_*

Gosc_DivisionBell_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2018 - 17:42

Rurki mam podobnie, natomiast podłokietniki jednak chyba ciut szerzej, mam je i tak wysunięte na maksa do zewnątrz.



#5 FOBOS

FOBOS
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądReykjavík

Napisano 26 czerwiec 2018 - 23:26

Nie ma jak sobie uspawać , szerokość podłokietników dopasowałem do szerokości barków, może ciut wężej. 

 

 





Dodaj odpowiedź