Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolarze z Bieszczad..


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 RaQ23

RaQ23
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 13 listopad 2010 - 20:02

Kolarze z Bieszczad, a mianowicie z okolic Sanoka, Leska, Ustrzyk Dolnych, Lutowisk, Soliny czy też Czarnej. Czy jest tu ktoś taki kto pochodzi z tych oto okolic? Widzę czasem sporo kolarzy jadących tutaj w tych zakamarkach, ale zawsze jadą w drugą stronę. Szukam nieco większej zwartej grupy do szosowania gdyż jeżdżę maksymalnie z 3 towarzyszami. Może nie na ten sezon lecz następny! Czekam na odpowiedzi, jeśli się w ogóle ktoś znajdzie opróćz Gumpa.

#2 PsYhOl

PsYhOl
  • Użytkownik
  • 1064 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 13 listopad 2010 - 20:30

RaQ23, masz wyszukiwarkę użytkowników - możesz uporządkować miejscowościami i tam poszukać - trochę to zajmie, ale kogoś na pewno znajdziesz - zwłaszcza z większych miejscowości ;>

mała pomoc: http://www.forumszos...=all&start=2350

#3 RaQ23

RaQ23
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 13 listopad 2010 - 20:37

RaQ23, masz wyszukiwarkę użytkowników - możesz uporządkować miejscowościami i tam poszukać - trochę to zajmie, ale kogoś na pewno znajdziesz - zwłaszcza z większych miejscowości ;>

mała pomoc: http://www.forumszos...=all&start=2350


Owszem tylko że nie każdy wpisuje swoją miejscowość, jednak dzięki za pomoc, ale będę cierpliwy i poczekam :cry:
A po drugie chodzi mi o tych z którymi będę mógł nawiązać kontakt w tym czasie. Za takich co się nie logowali po parę miesięcy to podziękuję :mrgreen:

#4 pepe95

pepe95
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 19 listopad 2010 - 22:56

RaQ23, Ja jestem , daj znac to się spotkamy chodze do szkoły nr 1 w ustrzykach dolnych

#5 pepe95

pepe95
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 19 listopad 2010 - 22:57

jak chcesz pojeździc to daj znac

#6 RaQ23

RaQ23
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 20 listopad 2010 - 08:33

Uuuhh. No to jeszcze jednak się ktoś znalazł. Już myślałem, że nie zastanę odpowiedzi w tym temacie ;)

#7 pepe95

pepe95
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 20 listopad 2010 - 17:43

daj jakis namiar to sie spotkamy. Ja dzis robiłem trase. do której szkoły chodzisz

#8 RaQ23

RaQ23
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 20 listopad 2010 - 18:18

Do dwójki. Jak jutro będzie czas to możemy coś króciutkiego zrobić, bo zawitają zapewne do mnie goście. Napisz na priv. Podaj gg lub coś w tym stylu ;)



Dodaj odpowiedź