Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzież Kolarska Atak Sport


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 18 marzec 2019 - 21:21

Jestem na tym forum od dawna, używałem odzieży rozmaitych firm więc nie  jest to żadna kryptoreklama.Od jakiegoś czasu regularnie zaopatruję się w ubrania w firmie ATAK Sport, drugiej po Verge firmie działającej w tej branży na terenie Jeleniej Góry. Nie będę pisał dla kogo, do jakich drużyn i sklepów ubrania stąd wychodzą ani porównywał ich do innych firm, jeśli kogoś to interesuje mogę napisać na na prv wiele ciekawych rzeczy. Napiszę tylko tyle że wszystko, począwszy od projektu do wykonania robione jest na miejscu, przy użyciu najnowszych, włoskich materiałów, jakość wykonania bez zarzutu, czas realizacji 2-3 tygodnie. Załączam zdjęcie jednego z posiadanych kompletów, to akurat zestaw na upalne dni, z przewiewnej, ażurowej tkaniny.

 

a45ffda8fccef471.jpg

 

65b2cf884b3ca3eb.jpg

 

 

18dbb6d6f3166fce.jpg

 

 


Bianchi Oltre XR3 Disc

Accent Freak 

Bulls Copperhead 3


#2 wymoczek

wymoczek
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • SkądRG

Napisano 19 marzec 2019 - 20:33

X-RAY -a nie Wiesz czy maja jakies gotowe swoje wzory czy tylko indywidualne pod zamowienie.



#3 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 25 marzec 2019 - 00:36

To co ja kupilem to jeden z ich wzorów dostępnych od ręki. Szyją glównie na zamówienie, gotowe wzory, dostępne w sklepie służą głównie do prezentacji, jako wzorce do miary ale każdy można oczywiście wyprodukować w dowolnym rozmiarze i kolorystyce.

Projekty wykonywane są również bardzo profesjonalnie

 

Przykład projektu

 

24076127a7b97d58.jpg

 

6f10b47f2ade65e9.jpg


Bianchi Oltre XR3 Disc

Accent Freak 

Bulls Copperhead 3


#4 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 25 marzec 2019 - 12:38

Masz może jakiś standardowy cennik od nich? Bo na stronie nic nie ma. Ewentualnie jakieś przykładowe ceny za konkretne rzeczy w detalu (oprócz tego kompletu który pokazałeś). Ciekawe np. ile by kosztowały proste czarne spodenki? Wiadomo, zalezy od materiału i wkładki, ale tak przykładowo. Masz może taką wiedzę?



#5 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 25 marzec 2019 - 21:13



Masz może jakiś standardowy cennik od nich? Bo na stronie nic nie ma. Ewentualnie jakieś przykładowe ceny za konkretne rzeczy w detalu (oprócz tego kompletu który pokazałeś). Ciekawe np. ile by kosztowały proste czarne spodenki? Wiadomo, zalezy od materiału i wkładki, ale tak przykładowo. Masz może taką wiedzę?

 

Przykładowe ceny odzieży letniej na ten rok

Pełny katalog w pdf mogę przesłać na maila.

 

d21dd6d277e58a5d.jpg

7ecbba32fac1f0db.jpg

207f391c0db4a68c.jpg

ccaa5a92fa68a76d.jpg

 

 

Przy większych zamówieniach projekt gratis. Ze względu na ustawienia maszyn w celu idealnego odwzorowania kolorystyka powinna być podawana w palecie PANTONE.

Ze wzgledu na bliskość i fakt że zrealizowałem już u nich już 2 zamówienia grupowe, mogę pośredniczyć w ewentualnych uzgodnieniach kolejnego projektu, z ceny pewnie dałoby się rownież jeszcze nieco zejść.


  • beskidbike lubi to

Bianchi Oltre XR3 Disc

Accent Freak 

Bulls Copperhead 3


#6 Medzamir

Medzamir
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 13:37

Na zdjęciu wygląda na niezły obciśluch. Jaki wziąłeś rozmiar?

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka



#7 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 28 marzec 2019 - 22:34

Na zdjęciu wygląda na niezły obciśluch. Jaki wziąłeś rozmiar?

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

 

Jest ok, inaczej bym nie brał, tym akurat razem miałem okazję przymierzyć wiele kompletów z różnych tkanin i w różnych rozmiarach. Od jakiegoś czasu kupuję koszulki L i spodenki M, tak samo i tym razem.

Poza tym to zdecydowanie letnia odzież i biorę pod uwagę to przez 2 najbliższe miesiące ubędzie mi jeszcze u i ówdzie 😉


Bianchi Oltre XR3 Disc

Accent Freak 

Bulls Copperhead 3


#8 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 30 marzec 2019 - 06:19

Stosunek cena jakość jest naprawdę dobry.

Mam tylko jedną uwagę, oryginalne spodenki miały ciut za krótkie nogawki dla mnie (L na 190cm) ale następne dwie pary zrobili nam wydłużone i są idealne.

Nie każdemu też może pasować wysoki stan z przodu (sporo nad pępkiem) , mi akurat pasuje.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


  • X-RAY lubi to



Dodaj odpowiedź