Skocz do zawartości


Zdjęcie

Scrapper Spego Ex Z Go Sport - Opinie


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zapsu

zapsu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 01 maj 2019 - 08:44

Proszę o porady odnośnie roweru SCRAPPER SPEGO EX z Go Sport?
https://www.go-sport...ego-ex-c1455921
Jest to rower oparty o Shimano CLARIS (seria R2000). Rama i widelec to aluminium. Niestety 2000 zł to maksymalny budżet.

Poszukuję roweru na dojazdy do pracy 10 km ścieżki rowerowa, jak również w weekend trasy po lesie kabackim i innych bezdrożach. Pasuje mi to tego Gravel, ale nie wiem czy w tej cenie warto?

Z góry dziękuję za porady.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

#2 Severian

Severian
  • Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 02 maj 2019 - 07:38

Wolałbym tribana rc120 ze względu na karbonowy widelec.Cena identyczna.



#3 zapsu

zapsu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 06 maj 2019 - 19:46

Po długich namysłach udało mi się określić jaki typ roweru będzie dla mnie najlepszy. Wybór padł na fitness.

Teraz czas na wybór modeli i to potrzebuje Waszej pomocy, bo brak mi wiedzy o osprzęcie.

Zdecydowałem się następujące rowery:
1. Kross Pulso 1.0 2018 za 1650 zł
2. Kross Pulso 2.0 2018 za 2150 zł
3. Merida Speeder 100 za 2200 zł, z tym że nie wiem z którego roku. Cena wskazuje, że 2018.
4. Merida Speeder 200 2018 za 2700 zł

Takie udało mi się uzyskać ceny w różnych sklepach.

Głównie zastanawiam się czy przy tak niskiej cenie Kross Pulso 1.0 jest sens dokładać do Merida Speeder 100. Brak mi wiedzy, czy Speeder ma lepszy osprzęt. Proszę o pomoc.

Jeżeli zdecyduje się dołożyć do Speeder 100, to może lepiej wziąć Pulso 2.0? Oparty jest na Shimano Sora, który wszyscy polecają. Znów proszę o pomoc.

Marzy mi się Merida Speeder 200, ale czy jest lepsza o Pulso 2.0? Znów potrzebna mi pomoc. Ten rower jest poza budżetem, ale może uda mi się gdzieś uzyskać rabat, trochę nagiąć budżet i kupić ten rower. Tylko czy warto?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

#4 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 14 maj 2019 - 06:51

Wklej linki do specyfikacji, bo raczej nikomu nie chce się szukać a szklana kula nic nie mówi.  


To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#5 patryk_60

patryk_60
  • Użytkownik
  • 369 postów
  • SkądLublin

Napisano 15 maj 2019 - 15:27

W Meridzie masz widelec z carbonu + hamulce tarczowe. Inne przerzutki trochę lepszą niż claris chociaż acera to grupa mtb. Natomiast z przodu jest Tourney najtańsze co może być wartość ze 30zł. Hamulce też niskiej klasy w ogóle bez sensu jest pakować się w tarcze w tak budżetowych rowerach. Wolałbym zdecydowanie dobre v-ki. Korby również podobnej jakości.  Osobiście kupiłbym tego Krosa a różnicę pomiędzy rowerami przeznaczył na dalszą rozbudowę. W przyszłości pewnie wymienisz i korby reszta już według upodobań ale jeździć do póki wytrzyma a potem się zobaczy :P


  • Prozor lubi to



Dodaj odpowiedź