Skocz do zawartości


Zdjęcie

Focus Izalco Race 9.8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 11 maj 2021 - 18:48

Weszły nowe opony Veloflex Corsa Evo TLR 25c, zamleczone(Orange Endurance) + owijka Lizard Skins. Waga z pedałami, koszykami, uchwytem na Garmina pokazała 7605 g. Teraz tylko bezawaryjności na tej opończy mi życzcie .

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  • 4gotten lubi to

#22 alterego

alterego
  • Użytkownik
  • 1224 postów

Napisano 11 maj 2021 - 19:26

Muszę przeważyć mojego. Mimo wielu modyfikacji w rozmiarze L pewnie 8 z przodu będzie, chociaż kto wie. 

Życzę bezawaryjności. Póki co nie mogę powiedzieć złego słowa o TL, no ale wiadomo jak niewiele trzeba od miłości do nienawiści. ;)

U mnie na założenie jak dojadę GP5000 czekają te same, które obecnie założyłeś. 


  • EmPe lubi to

#23 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 11 maj 2021 - 19:57

U mnie na założenie jak dojadę GP5000 czekają te same, które obecnie założyłeś. 

Dziękuję za dobre słowo :)...Co do opon, nie wiem jaką masz obręcz, ale u mnie uszczelnić to, to była walka ;). Ciekaw jestem jak Ci pójdzie, daj znać ;)



#24 JakubO

JakubO
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 18 sierpień 2022 - 08:40

Cześć, 
posiadam również ten rower i przyszedł czas na wymianę łożysk w sterach. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć co tam siedzi i skąd to zamówić?

Dolne łożysko u mnie jest opisane jako: 
MH-P22(fi46,9x7x45*)

Górne łożysko jest na tyle skorodowane, że nie mogę na nim znaleźć opisu.
Zmierzyłem od linijki i są to wymiary ok. 41mm x 6mm i wydaje mi się, że kąt to również 45*

Zacząłem szukać części, ale nie mam pewności co zamówić szczególnie w przypadku tego górnego łożyska. Za dużo różnych standardów i zbliżonych wymiarów, a suwmiarki nie mam przy sobie.



#25 bury_mis

bury_mis
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • SkądFinlandia

Napisano 18 sierpień 2022 - 10:41

Cześć, 
posiadam również ten rower i przyszedł czas na wymianę łożysk w sterach. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć co tam siedzi i skąd to zamówić?

Dolne łożysko u mnie jest opisane jako: 
MH-P22(fi46,9x7x45*)

Górne łożysko jest na tyle skorodowane, że nie mogę na nim znaleźć opisu.
Zmierzyłem od linijki i są to wymiary ok. 41mm x 6mm i wydaje mi się, że kąt to również 45*

Zacząłem szukać części, ale nie mam pewności co zamówić szczególnie w przypadku tego górnego łożyska. Za dużo różnych standardów i zbliżonych wymiarów, a suwmiarki nie mam przy sobie.

 

Może pomoże:

 

https://www.airevelo...tainless-steel/



#26 JakubO

JakubO
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 18 sierpień 2022 - 10:57

Dzięki, też to znalazłem, ale nie zgadza mi się to z tym co zmierzyłem. Wyszło mi z pomiarów nieco ponad 41 x 6 x i na oko 45*. 
 

A tutaj jest łożysko grubości 8mm.

Czy to będzie pasować? Nie jestem pewny.



#27 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 21 sierpień 2022 - 06:51

Cześć, 
posiadam również ten rower i przyszedł czas na wymianę łożysk w sterach. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć co tam siedzi i skąd to zamówić?
 

Cześć...Ze dwa lata temu miałem identyczny problem, górne łozysko juz nie dało sie reanimować. Sprawę załatwił za mnie sklep w którym kupowałem rower Makra-Sport. Możesz tam zadzwonić, na pewno ściągną Ci to łożysko. Nie wiem jak teraz, ale wtedy całość u mnie trwała może 3-4 dni.

Pozdro :)