Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycje/kandydatury na moderatora FS.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
98 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 08 grudzień 2010 - 13:23

Czekam na propozycje i z góry proszę o poważne podejście do tematu.

#2 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 08 grudzień 2010 - 17:03

Malik, tak jak pisałeś: okreś próbny jak najbardziej mi odpowiada. Jak się nie sprawdzę to z przyjemnością dasz mi w mordę i po sprawie :>

#3 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 grudzień 2010 - 19:01

GreQ wg. mojej oceny był by obiektywny, ale trzeba by Jego spytać o chęci i czas do wykonywania takiej pracy.

Deadhorse mój głos ma - jak chce robić, to proszę. Jak się nie sprawdzi to się osobiście wybiorę do Jego miejsca zamieszkania i sam dam mu w mordę.
Tylko niech zacznie od zainstalowania słownika:

...okreś próbny

bo modowi nie wypada.

#4 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 grudzień 2010 - 19:05

Dead - Jakoś z jego avatara nie bije MOC, mnie obojętne, może być niech no tylko trenuje więcej coby jako Mod był przykładem " szybki jak błyskawica, zwinnny jak jaszczurka i ostry jak przeciank "

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#5 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 09 grudzień 2010 - 21:03

jesli o mnie chodzi Dead moze byc, jesli ma zapal i checi to jak najbardziej

#6 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 grudzień 2010 - 21:09

Jak coś to ja się zgłaszam,chętnie zajmę się działem giełda i off topic

#7 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 grudzień 2010 - 21:42

xgarfildx ja jestem jak najbardziej za. Co do Deadiego to też jestem pozytywnie nastawiony.


#8 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 09 grudzień 2010 - 22:02

Na palcach jednej ręki no może dwóch rąk policzyć można naprawdę zaangażowanych i oddanych użytkowników na FS. Zapewne xgarfildx i deadhorse do nich należą. Głos "za" od Arnoldzika. Pozdrower ;)
Ps. I choć pomysł z kącikem TURYSTYKA ROWEROWA nie odbił się echem :mrgreen:, obiecuję zadbać aby ta część była ciekawa i interesująca.

#9 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 09 grudzień 2010 - 22:13

No Dedi na moderatora w koncu ma już klamkomanetki !!!
:lol:

u2250y2014v3.gif


#10 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 09 grudzień 2010 - 22:36

Arnoldzik no właśnie. Weź się do roboty z łaski swojej, bo na razie w tym Twoim temacie to nudą wieje i to straszną ;-)
Bo jak nie to ja naprawdę cienko to widzę, dość, że nie masz szans na bycie modem na FS (no ale to chyba wiesz nie :-P ) to jeszcze lada moment stracisz status usera :-P

#11 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 09 grudzień 2010 - 23:26

Tylko niech zacznie od zainstalowania słownika:

...okreś próbny

bo modowi nie wypada.

Jak dla mnie jest to literówka a nie błąd ortograficzny, niektórzy potrafiliby napisać: okres prubny... :-)

#12 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 grudzień 2010 - 01:39

Nie napisałem, że ortograficzny. Literówka czy nie - modowi nie wypada :!: .

#13 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 10 grudzień 2010 - 08:27

Arnoldzik no właśnie. Weź się do roboty z łaski swojej, bo na razie w tym Twoim temacie to nudą wieje i to straszną ;-)
Bo jak nie to ja naprawdę cienko to widzę, dość, że nie masz szans na bycie modem na FS (no ale to chyba wiesz nie :-P ) to jeszcze lada moment stracisz status usera :-P

Może jako pomysłodawca nazwy kącika turystycznego wspomógłbyś nieco uatrakcyjnić to miejsce. Czy ja kiedykolwiek na FS wyrażałem chęć bycia modem ? Jak coś Cię boli, masz jakiś problem lub coś do mnie to na PW. Sugerowanie o wyrzuceniu mnie z forum, czy jak to zwał pozbawiania mnie statusu usera może tylko świadczyć o Twojej niskiej samoocenie, kompleksach i niedowartościowaniu. I zupełnie nie rozumiem Twojej zgryźliwości.

#14 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 grudzień 2010 - 09:29

zostałem wywołany do tablicy, jeżeli nikt nie ma nic przeciwko to i ja nie mam, decyzja należy do Admina, a ja służę pomocą w miarę możliwości oczywiście.

Tylko w przeciwieństwie do Deadhorse nie mam klamkomanetek :-P

#15 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 10 grudzień 2010 - 10:33

Arnoldzik no właśnie. Weź się do roboty z łaski swojej, bo na razie w tym Twoim temacie to nudą wieje i to straszną ;-)
Bo jak nie to ja naprawdę cienko to widzę, dość, że nie masz szans na bycie modem na FS (no ale to chyba wiesz nie :-P ) to jeszcze lada moment stracisz status usera :-P

Może jako pomysłodawca nazwy kącika turystycznego wspomógłbyś nieco uatrakcyjnić to miejsce. Czy ja kiedykolwiek na FS wyrażałem chęć bycia modem ? Jak coś Cię boli, masz jakiś problem lub coś do mnie to na PW. Sugerowanie o wyrzuceniu mnie z forum, czy jak to zwał pozbawiania mnie statusu usera może tylko świadczyć o Twojej niskiej samoocenie, kompleksach i niedowartościowaniu. I zupełnie nie rozumiem Twojej zgryźliwości.


Arnoldzik spokojnie, myślałem, że po ikonkach domyślisz się, że ten cały mój post to żarcik....specjalnie użyłem takich sformułowań jak "stracisz status usera", nie pisałem niczego dosłownie. No cóż, czasami mam bardzo specyficzne poczucie humoru i oczywiście rozumiem, że mogłeś to odebrać zupełnie inaczej.
Naprawdę nie miałem złych intencji, była to forma żartu - nic więcej. Oczywiście to wszystko z mojej strony w kwestii wyjaśnienia, mógłbym napisać Ci na PW, ale jak żart był "oficjalny" to i pisze tutaj: PRZEPRASZAM. No chyba podasz grabę co ??? ;-)

#16 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 10 grudzień 2010 - 11:23

Arnoldzik spokojnie, myślałem, że po ikonkach domyślisz się, że ten cały mój post to żarcik....specjalnie użyłem takich sformułowań jak "stracisz status usera", nie pisałem niczego dosłownie. No cóż, czasami mam bardzo specyficzne poczucie humoru i oczywiście rozumiem, że mogłeś to odebrać zupełnie inaczej.
Naprawdę nie miałem złych intencji, była to forma żartu - nic więcej. Oczywiście to wszystko z mojej strony w kwestii wyjaśnienia, mógłbym napisać Ci na PW, ale jak żart był "oficjalny" to i pisze tutaj: PRZEPRASZAM. No chyba podasz grabę co ???

Wiesz wicklowman w sumie to może nie chodzi już o żart tylko przeraziła mnie myśl, iż kolejny forowicz chce mi coś przekazać nie koniecznie uzasadnionego i miłego. Po ostatnich nie miłych doświadczeniach z jednym forowiczów, którego nicka z uwagi na wrażliwość gastryczną cytować nie będę, troszkę mnie to zaniepokoiło, że jeszcze ktoś coś do mnie ma. Naprawdę wicklowman, nie gniewam się absolutnie i również przepraszam. Sam niejednokrotnie zbierałem "owoce" w postaci niemiłych komentarzy za mój również charakterystyczny i nietypowy rodzaj żartu. Podaję grabę, bo to co ludzi nie podzieli to połączy. ;-)

#17 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 grudzień 2010 - 12:33

zostałem wywołany do tablicy, jeżeli nikt nie ma nic przeciwko to i ja nie mam, decyzja należy do Admina, a ja służę pomocą w miarę możliwości oczywiście.

Tylko w przeciwieństwie do Deadhorse nie mam klamkomanetek :-P

To świetnie - Twoje doświadczenie w tym sporcie może być pomocne.

#18 Bikemaster

Bikemaster
  • Użytkownik
  • 1048 postów
  • SkądWWL

Napisano 10 grudzień 2010 - 14:43

Czemu obecnie jedynie Maciej jest moderatorem? Wcześniej było jeszcze kilku..

#19 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 10 grudzień 2010 - 16:44

Czemu obecnie jedynie Maciej jest moderatorem? Wcześniej było jeszcze kilku..


Speedek: niedawno zalogował się po raz pierwszy od czerwca 2010. Dostał info o ponad 15.000 nieprzeczytanych postów ;-) Mod musi mieć choć trochę czasu na robienie porządków na forum. Speedek zdecydowanie go nie ma. (mnie też się to dotyczy bo pracujemy w tej samej firmie).

Karbon: zaginął w akcji tj. ma teraz zupełnie inne cele.

Kobrys: no cóż... świetny mod, który wprowadził kilka fajnych rzeczy na forum. Niestety jakiemuś... ekhem... coś się nie spodobało i kobrys zrezygnował z pełnienia funkcji (niestety).

Na chwilę obecną mamy kilku kandydatów.

Deadhorse, Greq, xgarfildx.

Do jutra do 20:00 można zgłaszać swoje propozycje/kandydatury. Po 20:00 nastąpią mianowania na rycerzy :mrgreen: :lol:

#20 Bikemaster

Bikemaster
  • Użytkownik
  • 1048 postów
  • SkądWWL

Napisano 10 grudzień 2010 - 18:27

Ok.. więc nie zaboli jak zgłoszę siebie. Motywuję to tak jak Dead, czyli posiadaniem sporej ilości wolnego czasu szczególnie wieczorami (mimo studiów ;-) ) oraz jako taką wiedzą w zakresie kolarstwa szosowego i nie tylko szosowego.

Proponowałbym mianowanie kilku modów oraz przypisanie ich do konkretnych podforów FS, a nie obarczanie pojedynczego moda koniecznością trzymania w ryzach całości, tj. jeśli przykładowo Dead dobrze czułby się w roli moda na "Ogólnym” i „Sprzęt...", a nie zbytnio wychodziłoby mu moderowanie „Warsztatu” bądź „Offtopu” to nie robić mu na złość tylko postąpić logicznie i obsadzić wszystkich wedle ich specjalizacji w której czują się najpewniej.

To tak moim okiem, ale może zamysł całości jest nieco inny. 8-)