Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hide Park- Wpisy Poza Głównym Wątkiem Pierwotnego Tematu I Różne Pierdoły Nie Na Temat - Dyskutujesz Na Własne Ryzyko I Odpowiedzialność!


1268 odpowiedzi w tym temacie

#1 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 03 październik 2019 - 15:49

myślisz że bez hartowania się obędzie?

ale czego? dupy? :P



#2 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 07 październik 2019 - 16:31

ale czego? dupy? :P

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy.

 

 

Prozor, myślisz że bez hartowania się obędzie?

Nie, nie obejdzie się bez obróbki cieplnej tak samo jak nie obejdzie się bez specjalnej stali sprężynowej. Fakt, drogo jak za kawałek sprężyny.



#3 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 07 październik 2019 - 17:32

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy.

Toś zabłysnął :P choć ze wsi dalej nie wyszedłeś. Dobrze że internety wam dajo, to chociaż wicie co sie w świecie dzieje :)



#4 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 08 październik 2019 - 13:25

Sądząc z dialektu domniemam, że do Bielska-białej Twoi przodkowie przybyli z brasławszczyzny... Pewno z lokalnego chutoru. Miło, że dbacie o lokalny dialekt polszczyzny i przekazujecie z pokolenia na pokolenie.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#5 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 08 październik 2019 - 13:31

Staram się jak mogę dopasować poziomem i językiem do mojego rozmówcy. Choć wiem, że i tak mu nie dorównam :P



#6 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 08 październik 2019 - 14:01

Nie zauważyłem, żeby Arni posługiwał się dialektem białoruskim.

Ale faktycznie nie dorównasz mu nawet jakbyś się postarał.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#7 berski

berski
  • Użytkownik
  • 574 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 08 październik 2019 - 18:27

Coraz złośliwiej się robi na tym forum.



#8 Gosc_qrczakzul_*

Gosc_qrczakzul_*
  • Gość

Napisano 08 październik 2019 - 20:17

W realu byście się tak miło nie komplementowali. Aż się odechciewa takiego sympatycznego towarzystwa.

#9 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 09 październik 2019 - 19:57

Coraz złośliwiej się robi na tym forum.

Zainteresowany doskonale wie dla czego. To nie jest święta krowa, by mu wszystko co pisze uchodziło płazem. Nudzi się, to kamienie na Babią układać. To nie jest pierwsza odzywka jaką tu na forum pisze, wielokrotnie wcina się w dyskusje z bezsensownymi tekstami, a co gorsza często znieważając innych tak jak tu Marvelo. Dla czego nie dostanie bana jak Adam? Jak mawiał śp J. Kobuszewski, na chamstwo bedziemy reagować chamstwem.

#10 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 październik 2019 - 22:21

Zainteresowany doskonale wie dla czego. To nie jest święta krowa, by mu wszystko co pisze uchodziło płazem. Nudzi się, to kamienie na Babią układać. To nie jest pierwsza odzywka jaką tu na forum pisze, wielokrotnie wcina się w dyskusje z bezsensownymi tekstami, a co gorsza często znieważając innych tak jak tu Marvelo. Dla czego nie dostanie bana jak Adam? Jak mawiał śp J. Kobuszewski, na chamstwo bedziemy reagować chamstwem.

To ja może tylko zacytuję wielce kulturalnego kolegę Arniego i jego wpis z innego forum:

 

"Takiemu baranowi jak ty dla ktorego 4w/kg to szczyt szczytów na górce za kioskiem pani Jadzi? Przestań matole inwigilować ludzi po necie, bo jeszcze nigdy nie wyczytałem żadnej konkretnej odpowiedzi z twojej strony. Poszedł won, a nie...... się między wódkę a zakonskę. Zaczniesz coś sobą prezentować sportowego, to zobaczysz moje dane, na razie nie mam ochoty z turystą dyskutować, nie ten poziom za który już Cię chlopaki na szosie nie raz spunktowali."

 

Tu jeszcze link do oryginalnego posta:

https://www.forumrow...comment=2185138

 

Nie przypominam sobie, abym się w ten sposób do kogoś odnosił. No ale...jak ktoś nie ma siły, żeby w ogóle wyjechać na tą "górkę za kioskiem pani Jadzi" to musi gdzieś wylać swoje frustracje.



#11 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 10 październik 2019 - 06:17

Przeczytaj ze zrozumieniem ostatnich 5 wyrazów mojego postu. Nie jesteś świętą krową i będziesz tak traktowany za każdym razem, gdy na to zasłużysz, a zasługujesz większością swoich wpisów, które nigdy nic nie mają wspólnego z tematem, a ciągle tylko spamują, mają charakter zaczepny, lekceważący i znieważający innych. Powtórzę zatem raz jeszcze, na twoje chamstwo będzie identyczna reakcja z drugiej strony.

Nie umiesz się pohamować z pisaniem, to uczyń jak w temacie:
https://szosa.org/to...rg/#entry402362

#12 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 06:40

Świętą krową nie jest, ale sugeruję jednak nie schodzenie poniżej swojego poziomu. Nie warto. Przyznaję, że mnie już parę razy poniosło i efekt może być taki:

3681115.jpg

 

a efekt i tak jest tego typu:

K%C5%82%C3%B3tnia+z+idiot%C4%85+jest+jak

(tak, wiem że już to podawałem jako przykład, ale doskonale tłumaczy bezsensowność tego typu wdawania się w niektóre dyskusje...)

Tak więc... nie warto.

 

Zainteresowany doskonale wie dla czego. To nie jest święta krowa, by mu wszystko co pisze uchodziło płazem. Nudzi się, to kamienie na Babią układać. To nie jest pierwsza odzywka jaką tu na forum pisze, wielokrotnie wcina się w dyskusje z bezsensownymi tekstami, a co gorsza często znieważając innych tak jak tu Marvelo. Dla czego nie dostanie bana jak Adam? Jak mawiał śp J. Kobuszewski, na chamstwo bedziemy reagować chamstwem.

 

Reakcja chamstwem na chamstwo może odbić się rykoszetem i... patrz pierwszy obrazek. Nie warto. Przykładem jest to co napisałeś do niego na forumrowerowym. Rozumiem, że Ciebie poniosło, ale po co? Dodaj do ignorowanych, będziesz miał spokój.

Bana nie dostał, bo dobrze balansuje na granicy. Nie ma tak ewidentnie chamskich odzywek, za które Adam dostał bana. Zresztą ostatnio (być może dzięki temu) coraz mniej tego typu głupich pyskówek. 

 

Czyli jeśli się nie znosicie, to po prostu zignorujcie siebie - będzie to z korzyścią dla wszystkich.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#13 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 10 październik 2019 - 06:49

Wiem, że masz rację i ja też wiem, że to złe, ale ile to można? Ja się opanuję bez problemu, ale czy on? A co gorsza, on nigdy nie dostaje reprymendy ze strony moda i dla tego czuje się wiecznie bezkarny. Ukruć to proszę, a faktycznie nikt (w tym i ja) nie będzie schodził poniżej pewnego poziomu. Szybsze usuwanie postów??? Zauważ, że od czasu napisania tego w kierunku Marvelo:

ale czego? dupy? :P


minęły aż 4 dni na moją odpowiedź czyli reakcję kogokolwiek. Mod nie zareagował więc ja to zrobiłem. Za takie bezpodstawne zaczepki powinien być identyczny ban jak na słownictwo Adama. Także no tego, wiadomo o co chodzi 👍

#14 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 07:30

Mod nie jest w stanie czytać wszystkich postów, choć wierz mi, że staram się sprawdzać co nowego. Podobnie Siara. Ale akurat to o "hartowaniu dupy" imho nie przekracza granic, bo określenie "hartować tyłek/dupę" można rozumieć jako utwardzanie tyłka, choć odzywka faktycznie z "dupy", to nie kierowana bezpośrednio do kogokolwiek w celu obrażenia go. Gdyby Ciebie bezpośrednio tak nazwał, to co innego. Jakbyś Ty napisał do niego w ten sposób co na forumrowerowym, to też dostałbyś ostrzeżenie.

 

Osobiście nie widzę podstaw do bana, ani wydania ostrzeżenia.

Ewentualnie §5.4. regulaminu, czyli: wszczynanie/uczestniczenie w zbędnych rozmowach.

 

Przypominam o możliwości zgłaszania wpisów: przycisk "Zgłoś", opisać dlaczego. 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#15 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 październik 2019 - 09:05

Nikomu nie ubliżam ani nie obrażam. Walczę z brakiem kompetencji tak powszechnej na wielu forach. Pełno teraz pseudo speców i pseudo "trenerów", którzy na wszelkie prośby potwierdzenia swojej wiedzy potrafią tylko reagować agresją. Ludzie czytają bezkrytycznie, ciekawe kto weźmie odpowiedzialność za ewentualne problemy po stosowaniu niektórych metod?

Nie toleruję również pisania opinii czy recenzji przez osoby, które nie używają i nie miały styczności z konkretnym sprzętem, a opierają się wyłącznie na opiniach innych, powielając, często nieprawdziwe informacje.

Będę z tym walczył do upadłego, bo to już jest plaga.

To forum otwarte, jest wolność słowa i mam prawo do własnej opinii na temat takich praktyk.

Jeśli ktoś popiera praktyki partii rządzącej i chce wprowadzać cenzurę rodem z TVP,  usuwać  niewygodne posty wg własnego widzimisię, zawsze może  sobie założyć własne forum zamknięte,na swoich zasadach.

Może też sam zastosować zaproponowane rozwiązanie czyli "won" albo jak mawiał pan Prezes "spieprzaj dziadu".



#16 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 09:27

Wątek zawiera wpisy przeniesione z głównych wątków, które:

  • są nie na temat wątku pierwotnego
  • nie można ich przenieść do już istniejącego, z uwagi na brak związku z tematem istniejącym
  • nie kwalifikują się do przeniesienia do śmietnika lub skasowania

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#17 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 09:46

Co tu się odjaniepawliło?! Beskid czy mógłbyś konkretnie przedstawić te metody treningowe które są szkodliwe i z których rozpowszechnianiem będziesz walczył? Nie pytam złośliwie, już któryś raz to powtarzasz a ja wciąż nie wiem co to za treningi :)

Poza tym czy masz kompetencje żeby publicznie orzekać które metody sa złe a które nie ze 100% pewnością?
  • Arni lubi to

#18 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 październik 2019 - 11:08

Jak się domyślam, to ma alergię na Arniego. I na mnie też.

Będzie walczył z tą plagą do upadłego, w imię wolności słowa. 

Do tego specjalne kompetencje potrzebne raczej nie są. 

:D


  • Arni lubi to

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#19 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2019 - 11:10

Ale mowi o jakichs metodach treningowych :)

"Pełno teraz pseudo speców i pseudo "trenerów", którzy na wszelkie prośby potwierdzenia swojej wiedzy potrafią tylko reagować agresją. Ludzie czytają bezkrytycznie, ciekawe kto weźmie odpowiedzialność za ewentualne problemy po stosowaniu niektórych metod?"

#20 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 10 październik 2019 - 11:21

Poza tym czy masz kompetencje żeby publicznie orzekać które metody sa złe a które nie ze 100% pewnością?

No sęk w tym, że nie ma. Nigdy nie wyczytałem żadnych konkretów, żadnego odesłania do literatury, przykładu osobistego, niczego. Dyskusja sprowadzana jest zawsze do tego samego, niskiego poziomu poprzez obranie jednej z opcji politycznych. Takie klepanie w klawiaturę dla sztuki, bo niby to śmieszne. Poziom szkoły podstawowej, a nie śmieszne.



Dodaj odpowiedź