Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rose Bike Pro Sl Disc


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Artur xyz

Artur xyz
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 21:04

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany zakupem roweru. Po dlugich poszukiwaniach mój plan spoczął na jakims rowerze szosowym z hamulcami tarczowymi. Jaka maja Państwo opinie o rowerze rose pro sl disc? Nie musi byc to rower z karbonowa rama a wole pieniadze mniejsze wydac. Geometria jest ok i czegos takiego szukalem. Do tego kola dt swiss wydaja sie dobra opcja. Mialem wczesniej rower innej marki gdzie kola rozlecialy sie blyskawicznie. W kolejnym kola byly markowe niby i rownie szybko ulegly zniszczeniu. A musze podkreślic ze rower szosowy uzywam tylko na dobrym asfalcie. Mialem pozniej kola z dt swiss i bylem zadowolony , ale niestety mialem wypadek z nie swojej winy i po pol roku walki dostalem odszkodowanie. Do rzeczy wiec!:) warto kupic ten rower? Pozdrawiam Artur

#2 Severian

Severian
  • Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 13:12

Nie widzę powodu by go nie kupić.Dla mnie małym minusem jest zwykła szpilka w ramie zamiast sztywnej osi.Trzeba mieć pecha albo ważyć ze 100 kg by "zniszczyć" ciężkie koła,które są standardowo montowane przez producentów .Na dodatek jeżdżąc po dobrych asfaltach.Ja tyram po mieście na aksiumach i nic im nie jest.



#3 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 15:45

Co znaczy "rozleciały się błyskawicznie"?

#4 Artur xyz

Artur xyz
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 16:03

W jednym przypadku mialem kola gianta. Zajechane w 3 moze 4 miesiace. Mavica wytrzymaly z miesiac dluzej. Wymienione na dt swiss byly nie do zdarcia. Ale miałem wypadek i z nie swojej winy rower ulegl zniszczeniu. Pytanie dotyczyło roweru rose , co maja moje stare kola do rzeczy?

#5 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 16:50

Nowy PRO SL ma mieć premierę w pierwszym kwartale 2020. Czy wersja na tarczach też będzie nowa - podejrzewam, że tak, ale centrala na razie nie puszcza pary. 



#6 Artur xyz

Artur xyz
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 17:12

I taka informacja mnie ciekawi. Moze warto poczekac?

#7 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 03 styczeń 2020 - 17:22

Myślę, że warto.



#8 fragdancer

fragdancer
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:13

Jakies wiesci o dacie premiery ?



#9 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 21:43

Na razie nie ma, pierwszy kwartał jeszcze się nie kończy...



#10 Artur xyz

Artur xyz
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 26 styczeń 2020 - 18:57

Jesli zdecyduje sie na zakup obecnego modelu rose pro sl disc ile mogę czekać na rower?

#11 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 23:11

Zależy od rozmiaru i koloru. Zwykle czas podany na stronie mniej więcej odpowiada stanowi faktycznemu tzn dostawa w ciągu 2 tygodni jest realna jeśli mamy dany rozmiar i kolor modelu w magazynie





Dodaj odpowiedź