Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki Licznik Ant+ Do Duotrapa

Duotrap ant+ licznik

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pelas

pelas
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 27 luty 2020 - 20:47

Cześć,

 

Kupiłem ostatnio Treka Emondę i chcę go uzbroić w jakiś liczniki. Mam zamontowanego w ramie Duotrapa i zależy mi na liczniku kompatybilnym z nim. Rozważałem zakup licznika Bontrager RIDEtime Elita ( kosztuje około 230zł). Może macie jednak jakieś ciekawsze propozycje w podobnym budżecie? 

Od licznik oczekuję aby pokazywał mi w czasie jazdy podstawowe dane typu: prędkość, kadencja itp, dobrze również jakby miał jakieś podświetlenie. 

Jednocześnie do rejestracji tras używam zegarka Garmin Forerunner 235.

 

Pozdrawiam,



#2 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 27 luty 2020 - 21:12

Apetyt rośnie w miarę jedzenia - jest Emonda, będzie pomiar mocy i wydanie teraz 2 stów na jakiś tam licznik, to będzie wyrzucenie kasy w błoto. Masz już coś z Garmina, to kup Edge, nawet używany będzie niewiele droższy, a zapewni o wiele większą wygodę niż FR na ręku i coś tam na kierownicy/mostku. Ewentualnie Wahoo Bolt. Albo coś w tym stylu. 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#3 pelas

pelas
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 27 luty 2020 - 21:26

Domyślam się, że tak będzie ale w tej chwili niestety ograniczenia finansowe nie pozwalają mi na zakup Garmina. 

Na kolejny sezon rozważam taką opcję ale ten muszę przejeździć z czymś tańszym :(



#4 Orzecho

Orzecho
  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 27 luty 2020 - 22:14

Zrób tak jak pisze Prozor bo kupisz jakiś licznik za 2 stówy i za miesiąc stwierdzisz że jest beznadziejny. A mierzenie parametrów z zegarka to słaby pomysł. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

#5 Azi

Azi
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 10 marzec 2020 - 02:33

Ja podejdę z trochę innej strony. Duotrap pracuje więc na bluetooth więc wystarczy Ci jakikolwiek niewielki smartfon typu np Motorola moto e (a nóż coś takiego gdzieś Ci leży) i na nim np Wahoo fitness. Docelowo i tak najlepszym rozwiązaniem jest Edge lub Bolt



#6 pelas

pelas
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 10 marzec 2020 - 15:31

Trafił mi się tanio Bontrager Trip 300, więc na ten jeden sezon zakupiłem. To moja pierwsza szosa, więc jak wspominałem, nie chciałem dużo inwestować. Pojeżdzę trochę, jak się wkręcę, jak geometria ramy mi podpasuje, to kupię jakiegoś EDGE`a. Wtedy ten Trip 300 rzeczywiście być może wyląduje w szufladzie, ale ze względu na niedużą wartość nie będę przeżywał, że tam sobie leży :)





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Duotrap, ant+, licznik