Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trek Emonda S5 Czarny Mat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pelas

pelas
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 27 luty 2020 - 21:17

Cześć,

 

Kupiłem ostatnio używaną Emondę S5. Jest to moja pierwsza szosa. Do tej pory jeździłem na rowerze crossowym ale w wakacje miałem okazję pojeździć na Emondzie SL5 i postanowiłem nabyć coś podobnego.

Na mojej Emondzie udało mi się na razie trasę 50km i jechało mi się bardzo przyjemnie :) Czuć duża różnicę w stosunku do mojego starego roweru.

 

Z tego co widzę to rower został doposażony w koła EASTON EA 90, kierownica wymieniona na PRO. Widzę również, że z przodu ma blat ultegra. Poza tym chyba chyba seria, czyli kompletna grupa 105.

Załączone miniatury

  • 20200216_123611.jpg
  • 20200211_211411.jpg

  • dywyn lubi to

#2 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1145 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 28 luty 2020 - 14:02

Cześć,

 

Kupiłem ostatnio używaną Emondę S5. Jest to moja pierwsza szosa. Do tej pory jeździłem na rowerze crossowym ale w wakacje miałem okazję pojeździć na Emondzie SL5 i postanowiłem nabyć coś podobnego.

Na mojej Emondzie udało mi się na razie trasę 50km i jechało mi się bardzo przyjemnie :) Czuć duża różnicę w stosunku do mojego starego roweru.

 

Z tego co widzę to rower został doposażony w koła EASTON EA 90, kierownica wymieniona na PRO. Widzę również, że z przodu ma blat ultegra. Poza tym chyba chyba seria, czyli kompletna grupa 105.

 

Aż tak Ci wieje z balkonu że kołdra leży? Może drzwi trzeba dokręcić na zimę?



#3 pelas

pelas
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 28 luty 2020 - 14:42

Aż tak Ci wieje z balkonu że kołdra leży? Może drzwi trzeba dokręcić na zimę?

Trochę ciągnie i to nie kołdra :)

Drzwi dokręcone. A i dzięki za komentarz dotyczący roweru ;)