Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sprzedam] Nowe (Choć Z 2010 R.) Okulary Oakley Radar Path


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1366 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 07 marzec 2020 - 20:00

Sprzedam okulary Oakley Radar Path. Ramka Polished Black, szkła Black Irydium.

 

Kupiłem je jesienią 2010 r. w Toronto w sklepie firmowym. Zapewniano mnie, że każdy optyk łatwo mi do nich dopasuje szkła korekcyjne. Zapłaciłem za nie 271 CAD (około 760 PLN). Wróciłem z nimi do Polski, gdzie się okazało, że założenia szkieł korekcyjnych nikt podjąć się nie chce. Robi to tylko oddział Oakley w Waw-ie, za kolejne ~1200 zł...

 

I tak mi leżą i leżą w futerale, nie używane. Czy chciałby je ktoś za 400 zł, z przesyłką ?


www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."


#2 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1366 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 16 marzec 2020 - 18:25

Oczywiście targowanie też wchodzi w grę ;)


www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."


#3 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 marzec 2020 - 19:35

Wrzucisz zdjęcia? Szyba jest z polaryzacją?



#4 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1366 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 20 marzec 2020 - 11:51

Wrzucisz zdjęcia? Szyba jest z polaryzacją?

 

Niestety bez polaryzacji.
 

Załączone pliki


www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."


#5 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1366 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 27 marzec 2020 - 20:11

OKi, ponieważ inflacja rośnie, targowanie już nie wchodzi w grę :D


www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."




Dodaj odpowiedź