Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze zakupy


8487 odpowiedzi w tym temacie

#4001 xander122

xander122
  • Użytkownik
  • 165 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 06:37

Dobre nie zawsze musi być drogie ;) Niezmiennie polecam...

https://www.aliexpre....12854c4dn2Gzla

A testowal  ktoś  od nich koszulki ? Jak z krojem  pasuje  do ciała? Przede Wszystkim to jak z zapachem? Dwa razy kupiłem ciuchy w chinach i obiecałem sobie że nigdy więcej. Po jednym krótkim treningu wszystko śmierdzi  jakbym zrobił  w tym 300 km. 



#4002 puchaty

puchaty
  • Użytkownik
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 06 czerwiec 2018 - 07:23

Ja mam dwie koszulki od nich. W obu ten materiał jest dosyć mięsisty i w obu, mimo dobrego dobrania rozmiaru i pewnej siły, którą trzeba przyłożyć, aby zapiąć zamek u dołu, u góry pojawia się podczas jazdy lekkie marszczenie i trzepotanie na piersiach. A nie jestem jakimś chudzielcem jeśli chodzi o obwód pod pachami, raczej mam tam sporo mięśni. W mojej ocenie, porównując do koszulek danielo albo do koszulek raso - bo takie też mam, są one wykonane z grubszego i równocześnie mniej elastycznego materiału. Co do zapachu, to nie zauważyłem niczego niepokojącego.



#4003 mikr

mikr
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 08:43

Dotarły do mnie dzisiaj spadnie Spexcel z ali
Zamówione 17 maja, wysłane 20
Ale jeszcze paczka nie otwarta czeka w domu :)

#4004 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 09:08

Nowy Supersix Ultegra Hi Mod z korbą SiSL spidering r.58

😍

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


  • yetiunio i stryjek lubią to

#4005 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 10:41

Nowy Supersix Ultegra Hi Mod z korbą SiSL spidering r.58

😍

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Daj foto.



#4006 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 10:51

Zabrakło kasy na koła, więc są stare 😜Dołączona grafika

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


  • yetiunio i Born Ready lubią to

#4007 xander122

xander122
  • Użytkownik
  • 165 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 12:27

Ja mam dwie koszulki od nich. W obu ten materiał jest dosyć mięsisty i w obu, mimo dobrego dobrania rozmiaru i pewnej siły, którą trzeba przyłożyć, aby zapiąć zamek u dołu, u góry pojawia się podczas jazdy lekkie marszczenie i trzepotanie na piersiach. A nie jestem jakimś chudzielcem jeśli chodzi o obwód pod pachami, raczej mam tam sporo mięśni. W mojej ocenie, porównując do koszulek danielo albo do koszulek raso - bo takie też mam, są one wykonane z grubszego i równocześnie mniej elastycznego materiału. Co do zapachu, to nie zauważyłem niczego niepokojącego.

Czyli jesteś srednio zadowolony? 



#4008 puchaty

puchaty
  • Użytkownik
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 07 czerwiec 2018 - 12:56

Czyli jesteś srednio zadowolony? 

 

Tak można to określić :) Były stosunkowo tanie i dobrze się prezentują, ale wolę te polskie.



#4009 Kamil444

Kamil444
  • Użytkownik
  • 339 postów
  • SkądMierżączka

Napisano 08 czerwiec 2018 - 07:08

Oksy Briko Cerberus

WP_20180608_0026dd120dd0989d9fb.jpg

WP_20180608_00195f393cade0506fc.jpg



#4010 Blue

Blue
  • Użytkownik
  • 229 postów
  • SkądKrak/Inwałd

Napisano 08 czerwiec 2018 - 17:19

Do mnie doszły gacie sidi(od castelli) i te spexcele chińskie. Sidi maja strasznie niski stan i wkurzający szew przy prąciu(irytuje mnie w trakcie jazdy) zastanawiam sie czy ich nie pchnąć dalej. Te chińskie są spoko, ale jeszcze w nich nie smigałem - nie mam problemu z naciagnieciem do sikania jak tu ktos pisał.

#4011 Michal1906

Michal1906
  • Użytkownik
  • 656 postów

Napisano 09 czerwiec 2018 - 10:34

Alez te Cannondale cos w sobie maja :) Nie zdziwiana prosta rama jak za starych czasow. Piekne rowery. Jeszcze jak do tego zalozyc kola o wysokim profilu, to jest miazga :)

Oczywiscie wlascicielowi gratuluje.

Ps. Chcialbym sie kiedys przejechac na tej ramie, ciekawi mnie komfort itd.

#4012 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:38

Czy ktoś ma doświadczenie z darmowym zwrotem towaru do sklepu Pearl Izumi ?

 Kupiłem te spodenki o których była mowa jakiś czas temu. Chcę je zwrócić, ale czytnik kodów DHL za cholerę nie chce przyjąć etykiety zwrotnej przesłanej przez sprzedawcę. W sklepie twierdzą, że wszystko ok. Chyba że ktoś chce odkupić? :P



#4013 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 10 czerwiec 2018 - 11:22

Prawdopodobnie łatwiej Ci będzie to wyjaśnić z DHL-em niż z Pearl Izumi. Osobiście obstawiam, że problem wiąże się z tym, że to etykieta dla paczki międzynarodowej.

 

Nadawca tej etykiety nie wygenerował, pobrał ją tylko z systemu od DHL. Oczywiście PI powinno pomóc, ale prawdopodobnie szybciej dla Ciebie będzie dowiedzieć się u źródła.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#4014 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 czerwiec 2018 - 13:55

PI twierdzi że wszystko ok, a DHL twierdzi że nic się nie da zrobić, tym bardziej, że na etykiecie nie ma numeru klienta. I jak to w Polsce mają wyj...ne



#4015 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 10 czerwiec 2018 - 14:34

Tak, koniecznie pojedźmy po Polsce, będzie fajniej. Rozumiem, że skoro jak to w Polsce jest źle, to wg Twojej logiki uważasz siebie za równie beznadziejnego?

 

A pisząc do rzeczy: wziąłeś może pod uwagę, że błędnie wygenerowana etykieta nie daje DHL-owi podstawy, aby obciążyć klienta opłatą? Kiedy nie ma numeru klienta i związanej z tym autoryzacji ze strony klienta, to DHL nie ma prawa podejmować czynności w imieniu tego klienta tylko dlatego, że Ty coś powiedziałeś (i z perspektywy operatora równie dobrze możesz zmyślać).

 

Skoro nie ma numeru klienta na zleceniu zwrotnym, to znaczy, że PI ewidentnie wygenerowało etykietę błędnie. Ciekawi mnie tylko, czy teraz napiszesz, że zrobili to błędnie tak po prostu, czy mają wy...ne jak to w Holandii ;)


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#4016 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 czerwiec 2018 - 14:46

Nie, pisałem z PI, wygenerowali drugą etykietę która również nie przechodzi. Raczej nie robią tego pierwszy raz i pewnie zawsze było ok. W DHL powiedzieli tylko "trudno, nie możemy pomóc". Rozumiesz? 

Dlatego napisałem, może ktoś miał podobną sytuację. Bo w sumie nie wiadomo co zrobić



#4017 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 10 czerwiec 2018 - 14:57

Bardzo mnie dziwi, że wygenerowana etykieta nie ma numeru klienta. Nie znam procedur DHL-u, ale byłaby to chyba jedyna firma, w której zlecenie zwrotne nie ma podanego zleceniodawcy i płatnika (co brzmi jak niezły absurd).

 

Nie wiem, jak to wygląda w DHL, ale w DPD rozwiązałbym to tak: prosisz PI o podanie numeru klienta, wzywasz kuriera po paczkę i razem z nim wypełniasz ręcznie list przewozowy. Robiliśmy tak kilka razy, np. kiedy system on-line DPD się zawieszał i generowanie etykiet przez system nie działało.

 

W momencie, kiedy Ty masz potwierdzenie nadania, a paczka trafiła już do magazynu, w ich interesie jest jej doręczenie.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#4018 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 czerwiec 2018 - 15:08

Podstawa to żeby ją wzięli ;) . To chyba jedyne rozwiązanie, poprosić o numer klienta. Nic innego nie wymyśliłem ;) w sumie trochę mnie to dziwi, przecież ten magazyn PI/Shimano to w Holandii to nie jakaś firma kogucik i takie problemy. Zobaczymy co dalej, napiszę, może przyda sie innym, bo wielu tam kupuje.



#4019 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 10 czerwiec 2018 - 15:12

Uwierz mi, że obsługa klienta w Shimano leży i kwiczy. Niekompetencja również jest cechą ponadnarodową.


  • cauchy lubi to

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#4020 sthEn

sthEn
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 16:29

Bidony w końcu nowe.Dołączona grafika

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka


Ribble R872 - Octane One Gridd




Dodaj odpowiedź