Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giant Defy 3 2014 Jako Weekendowa Pierwsza Szosa

giant defy pierwsza szosa

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 krynioValentino

krynioValentino
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 23 maj 2020 - 22:44

Cześć,

 

Po latach od komunii na MTB, podwędziłem kumplowi na pół dnia szosę i czuję jakbym złapał haczyk. Nie Jestem wybitnym fanem kolarstwa, a jedynie lubię w weekend trochę popedałować. Szykowałem się na Tribana 120, ale nie mogę go od dłuższego czasu dorwać. Bardzo doceniłbym jakby rower był też co najmniej "używalny" w miejskich warunkach.

 

Zacząłem się zastanawiać na Giantem Defy 3 (2014). pierwotnie chciałem rower nowy, ale cena atrakcyjna, rama trochę lepsza. Osprzęt też chyba trochę lepszy. Cenowo widziałem, że powinienem się zamknąć w kwotach do 1500 zł.

 

Mam 190 cm wzrostu, ~86 cm w kroku.

 

Co uważacie o takim pomyśle? Się nada? Może jakieś alternatywy?

 

Pozdrawiam :-)



#2 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2020 - 07:51

Cześć, jeżdżę na defy 3 z 2016 roku ;) jak dla mnie świetny rower :) mam 191 cm i 91 nogę. Rama 58 cm ale na mostku zaczęło mi sie wygodniej jeździć od 120 mm w tej chwili mam zamontowane 130 mm, patrząc na Twoje parametry 58 może być ok. Zrobiłem na tym rowerze już pewnie między 15-20 tys km, wymieniłem w nim wszystko oprócz ramy i widelca ;) przejechałem na nim trasy od 1 km - 300 km dla mnie to najlepszy rower ;), na takim rozpoczynałem i jak go zmienię to pewnie za kilka lat, aż sie rozleci. 



#3 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 24 maj 2020 - 12:30

Pomysł dobry tylko zweryfikuj czy podany stan jest zgodny z realnym żeby cena zakupu nie wzrosła absurdalnie

#4 krynioValentino

krynioValentino
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2020 - 14:38

Popatrzyłem jeszcze na Tribana 500 i znalazłem tą ciekawą ofertę:

 

https://www.olx.pl/o...67-IDEVBVT.html

 

W kontekście tych dwóch rowerów - wiecie może czy jest możliwość do jednego lub drugiego wsadzenia opon 30c+?





Dodaj odpowiedź