Skocz do zawartości


Zdjęcie

Góra Kalwaria,Konstancina,Piaseczno,Grójec


168 odpowiedzi w tym temacie

#1 Biker1990

Biker1990
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 23 luty 2011 - 13:53

Bo nie dawno założyłem u siebie grupę rowerową w Konstancinie.Także zapraszam dla szosowców też coś się znajdzie :) w opisie jest podana strona :).
Pozdrawiam mam nadzieje,że ktoś dołączy do nas :)

#2 Kuba82

Kuba82
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 23 luty 2011 - 23:13

Witam

Kiedy zima trochę odpuści to chętnie do Was dołączę. Na razie zostaje nuuuudny trenażer:)

pozdrawiam

#3 Rebe

Rebe
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 24 luty 2011 - 18:24

Trenażer nie jest nudny , trzeba tylko umieć z niego korzystać. Kiedyś nie umiałem , to też sądziłem , że nudniejsze jest tylko gapienie się na świeżo pomalowane drzwi i sprawdzanie czy farba wyschła.

#4 Kowalski_vp

Kowalski_vp
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądRacibory

Napisano 24 luty 2011 - 20:50

Witam,

Ja pomykam od 2 lat w okolicach głównie na południe do Piaseczna kierunek Grójec, Tarczyn, Żabia Wola, Błędów, Chynów, Warka. Jestem tam całe mnóstwo fajnych tras. Jeździłem z wieloma osobami, z którymi kiedyś na ten temat rozmawiałem.
Myślę że zabrała by się nie zła ekipa, znam osoby także z południa Warszawy które by się dołączyły, a i Pod Piasecznem mieszka sporo kolarzy.
Był nawet pomysł by w zeszłym sezonie się jakoś zebrać ale jakoś się rozeszło. Tak że jestem za.
Proponuję w pierwszy weekend (jak tylko poprawi się pogoda), zorganizować coś. I wspólnie się przejechać.
Myślę że dobrym miejscem wypadowym było by Piaseczno.
J a z swojej strony mogę zapewnić różne trasy.

#5 Kuba82

Kuba82
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 24 luty 2011 - 21:38

Ja znam tylko trasę z Piaseczna do Warki i dalej do Radomia, więc chętnie poznam jakieś nowe. Mam nadzieję, że już w marcu temperatura skoczy i będziemy mogli razem gdzieś się przejechać. Do zobaczenia

#6 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 24 luty 2011 - 23:36

Ja znam tylko trasę z Piaseczna do Warki i dalej do Radomia, więc chętnie poznam jakieś nowe. Mam nadzieję, że już w marcu temperatura skoczy i będziemy mogli razem gdzieś się przejechać. Do zobaczenia

W tamtych okolicach jeździ więcej kolarzy niż Wam się wydaje :-)

#7 Biker1990

Biker1990
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 26 luty 2011 - 09:52

Heh witam ponownie.Mieliśmy zorganizować jakiś wypad rowerowy,ale z tym weekendem i kolejnymi na razie sobie odpuściliśmy.Byliśmy na masie także możemy również ustawić się na masę.Już był pierwszy spontan :)właśnie wczoraj.Jak ktoś chce dołączyć do forum to założę jakiś oddzielny wątek dla szosowców.W Piasecznie jest taka grupa,ale widziałem tylko stronę główną ja założyłem forum.

Właśnie nie byłem pewien czy w ogóle tą grupę tworzyć.Ale jak tak mówicie to widzę,że się nie zle to rozkręci.Ja też już jeżdżę dwa sezony,ale zawsze to z kimś jezdziłem teraz tak pomyślałem,żeby założyć tą grupę.

#8 Kowalski_vp

Kowalski_vp
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądRacibory

Napisano 26 luty 2011 - 18:14

"....W Piasecznie jest taka grupa,ale widziałem tylko stronę główną.." tzn? Nie słyszałem o żadnej grupie szosowców w Piasecznie.

Ale co do spotkania to jestem chętny jak najbardziej by coś takiego utworzyć.
Osobiście mam nadzieję że jutro będę miał czas i coś pokręce.

#9 Kowalski_vp

Kowalski_vp
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądRacibory

Napisano 27 luty 2011 - 19:28

No i udało się, zaliczyłem dzisiaj 2h w drugiej strefie, w pewnym momencie jak się rozgrzałem to aż za ciepło mi było :)
Po drodze widziałem trenujących chłopaków z Ks Piaseczno, tak że dają radę.

#10 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 28 luty 2011 - 10:07

Ktoś chętny na trening w środę rano na trasie: http://www.bikemap.net/route/508534 ?

#11 Danny

Danny
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 28 luty 2011 - 10:39

Ja też chętnie dołącze do Was w Piasecznie

#12 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 28 luty 2011 - 11:16

Ja też chętnie dołącze do Was w Piasecznie

ale przez Piaseczno będziemy już wracać, podjedź do Powsina przy placu zabaw !

#13 Kowalski_vp

Kowalski_vp
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądRacibory

Napisano 28 luty 2011 - 14:21

A o której się zbieracie?
Bo ja bym chciał ale cholerka nie wiem jak z pracą.....

#14 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 28 luty 2011 - 14:58

A o której się zbieracie?
Bo ja bym chciał ale cholerka nie wiem jak z pracą.....

o 10 przy placu zabaw w powsinie albo 10:15, jeszcze nie jest to ustalone
na środę biorę urlop, jeden dzień, pogoda zapowiada się bardzo ładna i temperatura powyżej
-10 stopni a to już coś ;-)

#15 Kowalski_vp

Kowalski_vp
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądRacibory

Napisano 28 luty 2011 - 15:01

Kurna, a ja właśnie jutro wziąłem dzień wolny, mam zamiar pojeździć, i rower dokończyć produkować. W środę to od 9 w robocie.... :(
A weekend?

#16 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 28 luty 2011 - 15:37

Kurna, a ja właśnie jutro wziąłem dzień wolny, mam zamiar pojeździć, i rower dokończyć produkować. W środę to od 9 w robocie.... :(
A weekend?

w weekend rondo babka :-) przyjedź na rondo, jest super, a jak nie lubisz to umówmy się na przyszły tydzień na środę na: http://www.bikemap.net/route/508534

#17 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 28 luty 2011 - 17:41

w weekend rondo babka :-) przyjedź na rondo, jest super, a jak nie lubisz to umówmy się na przyszły tydzień na środę na: http://www.bikemap.net/route/508534

Polecam trasę...zacna. A jak ktoś będzie chętny z Piaseczna do potrenowania to chętnie się przyłącze i czekam na propozycje. W przyszły weekend, jak oczywiście pogoda pozwoli to wybieram się na Rondo Babka.

#18 Kowalski_vp

Kowalski_vp
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądRacibory

Napisano 28 luty 2011 - 20:21

Tak wiele dobrego słyszałem o Bebce, ale... ja do Piaseczna mam 18km 200m, do Metro Wilanowska równe 30km, a do Babka pewnie z 42km. Tak że w tą i z powrotem wychodzi nie mały dystans. Dla tego na Babka nie jeżdżę, 1.) Nie chce mi się, 2.) za daleko. Dlatego jestem za utworzeniem jakiejś grupy w Piasecznie która w miarę regularnie by się spotykała.
A zwłaszcza iż wiem że trochę osób w okolicy jeździ.

krzy1976- W tą środę nie dam rady, ale w następną mam nadzieję że uda mi się znaleźć czas.

#19 Bartas77

Bartas77
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 04 marzec 2011 - 07:08

Witam, czy jest ktos chetny dzisiaj na trening z Piaseczna o 14.30 - 15?

#20 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 04 marzec 2011 - 20:48

Witam, czy jest ktos chetny dzisiaj na trening z Piaseczna o 14.30 - 15?

Dzisiaj jeździłem, wystartowałem z Mysiadła o 14.10, szkoda, że się nie zgadaliśmy.
W niedzielę jeździsz?



Dodaj odpowiedź