Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie fajny podjazd w okolicy Góry Świętej Anny ?


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 mati25

mati25
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądKoło

Napisano 25 luty 2011 - 10:51

Jak w temacie gdzie się wybrać na trening z dobrym podjazdem w okolicy Góry Świętej Anny.
Wyjeżdzam na 11 dni z przymusu , ale mogę wziąść rowerek ;] .

#2 Gosc_cyclist23_*

Gosc_cyclist23_*
  • Gość

Napisano 25 luty 2011 - 13:52

praktycznie masz 3 podjazdy

proponuję wjazd od Zdzieszowic - zjazd na Wysoka Kadłubiec Poręba (nad autostradą) - wjazd od Leśnicy

zaliczysz 2 podjazdy i jeden zjazd tak że trasa fajna ok. chyba z 40km, taka pętelka

polecam, fajne tereny a przy okazji w ramach krótkiej przerwy możesz zerknąć na amiteatr - dla mnie ciekawie wkomponowany w otoczenie

#3 czonk

czonk
  • Użytkownik
  • 96 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 luty 2011 - 14:03

Da się na szosie dojechać do amfiteatru?

#4 mati25

mati25
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądKoło

Napisano 25 luty 2011 - 14:39

Wielkie dzięki Cyclist23 ;] Punkcik juz polecial

#5 Gosc_cyclist23_*

Gosc_cyclist23_*
  • Gość

Napisano 25 luty 2011 - 17:07

:-D hmm do amfiteatru masz kostkę brukową ale taką z prawdziwego zdarzenia

Paris Roubaix się nie umywa - spokojnie - ale to tylko 200 m później schodki więc 50m dojście do pomnika i widok na amfiteatr
jeżeli tego nie widziałeś to coś zapierającego dech w piersiach (dla mnie - przestrzeń)

http://pl.wikipedia....=20080526161212

zresztą poczytaj bo ja mam sentyment do tego miejsca z racji styczności z geologią a jest to pewien ewenement na skalę eurpejską

#6 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 25 luty 2011 - 21:29

Cześć,

A ja tak z innej beczki, zapytam, o ten podjazd w kontekście zbliżającego się 4 czerwca teg oroku w Zdzieszowicach wyścigu na rundach właśnie w okolicach góry Świętej Anny. Na stronie organizator cyklu Road Maraton narazie nie ma żadnych informacji co i jak ale chciałem zapytać tych, którzy znają te okolice:

1. Jakie asfalty w gólnym sensie w tym rejonie? Dziurlandia czy równiutkie? ;-)

2. Jak z nachyleniem i trudnością podjazdu pod górę Św. Anny?

3. Czy ktoś z Was wie już coś, o tym wyścigu?

#7 Gosc_cyclist23_*

Gosc_cyclist23_*
  • Gość

Napisano 26 luty 2011 - 15:30

http://www.bikemap.n...&zoom=13&type=1

#8 Gosc_cyclist23_*

Gosc_cyclist23_*
  • Gość

Napisano 27 luty 2011 - 07:34

Castor Troy

5 marca koledzy z forum (właśnie Road Maraton Team) planują potrenować wokół Góry Świętej Anny
poniżej link do temtu na forum

http://www.forumszos...0f889276438088f

myślę że najlepiej odpowiedzą na Twoje pytania, a co do stanu dróg po tej zimie to nie wiem, dla mnie jeszcze za wcześnie na wypad na Ankę

#9 tomacias

tomacias
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Skądopolskie

Napisano 27 luty 2011 - 17:12

1. Jakie asfalty w gólnym sensie w tym rejonie? Dziurlandia czy równiutkie?

wybrałem się w zeszłym tygodniu samochodem właśnie by ocenić stan nawierzchni po zimie i nie ma tragedii czyli nawierzchnia dobra, raczej równo oczywiście zdarzają się odcinki z łatami i tam jest trochę nierówno, ale generalnie do dziurlandii to tym trasom na szczęście daleko...

#10 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 27 luty 2011 - 21:18

Jeśli chodzi o nawierzchnie to tak jak pisze tomacias raczej dobre, choć są odcinki nierówne, połatane, ale o ile pamiętam to nie ma tragedii. A jeśli chodzi o poziom trudności to podjazdy nie są zbyt wymagające (nie ma co porównywać z podjazdami w Beskidach). Myślę że w warunkach wyścigowych pojedzie się nawet z dużej tarczy z przodu ;-). Planowałem dzisiaj się wybrać, ale wypadła akurat ważna sprawa i musiałem trasę zdecydowanie zmienić.

#11 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2011 - 10:49

Cześć,

Dzięki chłopaki za pomoc. :-D

Na tą chwilę z uwagi na odległość z Wrocławia nie będziemy planować trenigu w tamtym regionie ale jeden z "naszych" mieszka w Opolu więc może "wyślemy" go jak zwiadowcę na wiosnę żeby ocenił co i jak przed imprezą w Zdzieszowicach. :->



Dodaj odpowiedź