Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rama Pinarello Dogma F12 Xlight Nowa Okazja


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 mazaki

mazaki
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • Skądbełchatów

Napisano 31 styczeń 2021 - 12:35

witam
nowa ramka oryginalna f12

https://www.olx.pl/o...67-IDIleme.html



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#2 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 01 luty 2021 - 09:34

Jest taka zasada, dawniej powszechnie egzekwowana, że nie komentuje się ofert. Szkoda, że nie ma normalnej moderacji i wywalania troli z FS.

 

Zgodnie z regulaminem ogłoszeń:

8.Zabrania się komentowania danego przedmiotu i cen, jak też umieszczania komentarzy nie związanych z umieszczonym ogłoszeniem.

 

Usuwam komentarze, łącznie ze złośliwym komentarzem Bulleta. Przypominam, że tego typu zgłoszenia należy wykonać poprzez wybór odpowiedniej opcji ("Zgłoś"), a nie wylewaniem żółci. Użytkownicy: dmxzorBullet otrzymują ostrzeżenia za łamanie regulaminu i komentowania cen oferty. Komentarze usuwam.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#3 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2021 - 10:21

Nie komentowałem oferty, nie złamałem regulaminu FS, skomentowałem fatalny poziom moderacji na forum. Opcja ,,zgłoś'' nie powinna służyć wyręczaniu moderatora w forum  w jego obowiązkach. Danie mi ostrzeżenia zgłoszę właścicielowi forum, bo w istocie to jest właśnie złamaniem regulaminu FS - to jest właśnie działanie stronnicze i złośliwe. Tak na marginesie: czy ty za komuny robiłeś w milicji? 



#4 mazaki

mazaki
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • Skądbełchatów

Napisano 01 luty 2021 - 10:33

Dzien dobry ! rowniez uwazam ze kolega Bullet dostał rykoszetem bezpodstawnie , admin obietktywnie powinien podejsc do sprawy

edytuje i nawiazujac do postu ponizej , moze powinni dzialac razem i byl by porzadek na forum i chloapki moze zakopali by topor wojenny , szkoda zycia na takie klimaty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#5 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2021 - 10:39

Dzien dobry ! rowniez uwazam ze kolega Bullet dostał rykoszetem bezpodstawnie , admin obietktywnie powinien podejsc do sprawy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba tego nie wiesz że Prozor ma ciśnienie na Bulleta i w drugą stronę, nie ma to nie wspólnego z moderowaniem, ale zahacza o to że Prozor notorycznie za nic wlepia ludziom ostrzeżenia :) Z drugiej strony rozumiem Prozora, mógł Bullet po prostu nacisnąć zgłoś :) dla mnie remis, jednak ostrzeżenia być nie powinno, przynajmniej nie dla Bulleta :) 

 

P.S.

pisząc to licze się z tym ze dostane ostrzezenie :) więc nie będe pisał oczywistych oczywistości ze rama piękna :) 



#6 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 01 luty 2021 - 11:00

Dla mnie nie jest remis. Bullet uzbierał tym wpisem:

Nie komentowałem oferty, nie złamałem regulaminu FS, skomentowałem fatalny poziom moderacji na forum. Opcja ,,zgłoś'' nie powinna służyć wyręczaniu moderatora w forum  w jego obowiązkach. Danie mi ostrzeżenia zgłoszę właścicielowi forum, bo w istocie to jest właśnie złamaniem regulaminu FS - to jest właśnie działanie stronnicze i złośliwe. Tak na marginesie: czy ty za komuny robiłeś w milicji? 

 

kolejny punkt karny i za uwagi w/w dostaje bana. Siara miał obiekcje uciszenia bulleta, którego perfidne zagrywki w stronę kolejnych moderatorów były chyba jego hobby. Ze mną nie przejdzie.  Może się odwołać do administracji, ale szanse na rozpatrzenie pozytywne odwołania ma takie jak rozpatrzenie przez TK ustawy dezubekizacyjnej. 


  • dmxzor lubi to

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#7 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2021 - 11:05

Cóż, są możliwości prawne, każdy powinien odpowiadać za swoje decyzje. Są jakieś granice perfidii.



#8 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 01 luty 2021 - 11:16

Widzę, że Bullet zaczął swoje straszenie prawne (choć wiedzy w tym zakresie żadnej nie posiada), często Siarę próbował straszyć, czasami myślał, że mu się to udawało. 

Z jednym miał rację. Są jakieś granice perfidii. Dla niego już się skończyły. 

 

Uwaga: proszę o zakończenie komentowania w tym miejscu - punkt 6 regulaminu obowiązuje. To tylko ogłoszenie, a nie tablica skarg i zażaleń. 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#9 mazaki

mazaki
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • Skądbełchatów

Napisano 19 luty 2021 - 15:32

https://www.olx.pl/o...67-IDIB6KO.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#10 mazaki

mazaki
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • Skądbełchatów

Napisano 02 marzec 2021 - 05:50

https://www.olx.pl/o...67-IDEdw1G.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Dodaj odpowiedź