Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paryż-Nicea 2011


27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysiek1994

Krzysiek1994
  • Użytkownik
  • 184 postów
  • SkądIława

Napisano 04 marzec 2011 - 17:14

No nareszcie zaczynamy sezon wyścigów!!! Już w niedziele pierwszy etap- Prolog. Na Eurosport o 18. Co wy na to?? Oby komentował pan Jaroński bo jest suuuper!!! Przy jego tekstach to nic nie jest nudne.

#2 Marco M

Marco M
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 06 marzec 2011 - 19:18

Witam. Przy okazji, czy ktoś zna jakąś stronkę na której można oglądać Eurosport przez internet, lub inny kanał gdzie nadają Paryż - Nicea 2011?, np: Francuska 3-ka? Szukałem i niestety nie znalazłem. Z góry dzięki za pomoc !

#3 PawelM

PawelM
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 marzec 2011 - 19:27

http://www.myp2p.eu/...cipline=cycling

Oglądałem chwile ale jednak wolę zaczekać na relacje eurosportu o 23, na 18 się nie wyrobiłem ;-)

#4 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 06 marzec 2011 - 19:28

Marco M, polecam tą stronkę --> http://www.steephill.tv/
Są tam podane linki do transmisji 'live' w necie, a bezpośrednio po danym wyścigu pojawiają się zdjęcia (IMO świetne z resztą) i filmiki z ostatnich kilometrów wyścigu.

#5 Krzysiek1994

Krzysiek1994
  • Użytkownik
  • 184 postów
  • SkądIława

Napisano 06 marzec 2011 - 19:50

Ale dzisiaj była walka do końca etapu!! Ta ucieczka nie miała prawa dojechać a ty nagle niezrozumienie w peletonie i koniec... Jak ich dojechali to każdy się patrzył w stylu "My ich dogoniliśmy teraz wy" ale nikt nie wiedział kto ma być tym "wy".

#6 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 marzec 2011 - 20:04

Ciężko nadrobić 20" na ostatnim kilometrze, wygrał ten który zachował najwięcej sił.

#7 natus

natus
  • Użytkownik
  • 324 postów
  • Skądwrocław

Napisano 06 marzec 2011 - 20:05

Czy na Paryż-Nicea kolarze mogą korzystać z komunikacji radiowej?
Nie zwróciłem uwagi, czy mają słuchawki a wiem, że teraz jest z tą komunikacją awantura.
A sam wyścig zapowiada się ciekawie, patrząc na listę startową

#8 tomacias

tomacias
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Skądopolskie

Napisano 06 marzec 2011 - 21:36

Czy na Paryż-Nicea kolarze mogą korzystać z komunikacji radiowej?

mogą ograniczenie jest planowane od przyszłego roku a od tego roku w wyścigach niższej rangi bodaj 2...

#9 kalkhoff

kalkhoff
  • Użytkownik
  • 91 postów
  • SkądKutno

Napisano 06 marzec 2011 - 23:07

Gendt chyba sam nie wierzył, że ta ucieczka się udała.

#10 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 marzec 2011 - 10:44

Żałuje że wczoraj nie mogłem obejrzeć, dawno nie było takiej ucieczki:)


#11 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 829 postów
  • SkądNowy Sacz

Napisano 07 marzec 2011 - 13:29

dawno takiej ucieczki nie widzialem.A Voigt to masakra,40 lat a tyle pary

#12 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 marzec 2011 - 13:57

Dokładnie, są jakieś emocje. Wczoraj obejrzałem sobie skrót ostatnich 8 km (maciej1986, np. tu możesz sobie obejrzeć, chociaż obstawiam, że już Ci się udało znaleźć ;-)), a dziś rano trafiłem przypadkiem na powtórkę - akurat kilka kilometrów przed rozpoczęciem ucieczki. Dawno nie widziałem ucieczki udanej w 2/3 ;-) Szkoda, że Voigt nie dojechał z pozostałą dwójką...

fs-userbar-blog-white.png


#13 tomiek

tomiek
  • Użytkownik
  • 270 postów
  • SkądMałopolska ok.Gorlic

Napisano 07 marzec 2011 - 17:48

Heh fajna akcja była z tym przejazdem kolejowym dzisiaj :lol: po puszczeniu peletonu sędzia chciał byc sprawiedliwy dla dwójki z przewagą 50s i przytrzymywał całą reszte ale do 50s to sie mu nie udało bo chcieli jechać i pojechali :-)
Pewnie mało jeszcze widziałem ale pierwszy raz taka sytuacje widziałem zeby rampy były opuszczone gdy wyścig jedzie.

#14 maciej1408

maciej1408
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • SkądWlkp

Napisano 07 marzec 2011 - 18:12

Dziś udało mi się zobaczyć tylko końcówkę ale mam nadzieję, że na jutro się wyrobię i obejrzę. A co do ucieczki wczorajszej to kurcze. Jak zaczęli uciekać to sobie pomyślałem "pojadą z 2-3 km i ich dojdą" a tu taka niespodzianka..

#15 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 marzec 2011 - 18:26

ewnie mało jeszcze widziałem ale pierwszy raz taka sytuacje widziałem zeby rampy były opuszczone gdy wyścig jedzie.


A ja pamiętam jak były szlabany opuszczone na samej końcówce Paris-Roubaix i kolarze którzy mimo to przejechali zostali zdyskwalifikowani...
pzdr

#16 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 07 marzec 2011 - 18:41

Mi się dzisiaj udało wrócić na ost 5km..
Dosłownie ścigałem się razem z nimi :D Chciałem wrócić szybciej [ z szosy oczywiście ] wcześniej ,ale wmordewind pokrzyżował troszkę plany ;-)
Bardzo zacięta walka na finiszu.. Fajnie by było jakby tak na każdym etapie było w każdym wyścigu ,że tak wyrównanie walczą.. A nie ,że z góry wiadomo kto wygra :) :roll:

#17 Gosc_Valanthil_*

Gosc_Valanthil_*
  • Gość

Napisano 08 marzec 2011 - 18:00

Ta końcówka dzisiejszego etapu straszna. Szkoda mi trochę Sagana, bo przez te beznadziejne zakręty trochę się poobijał.

#18 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 08 marzec 2011 - 18:11

Ta końcówka dzisiejszego etapu straszna. Szkoda mi trochę Sagana, bo przez te beznadziejne zakręty trochę się poobijał.

Mi szkoda tych gości którzy powpadali na rower Sagana i później wpadli w barierki. brrr koszmarnie to wyglądało. Saganowi nic się nie stało, łaził później w kółko z rowerem nie wiedząc co ma zrobić :-)

#19 goro

goro
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądWWA

Napisano 08 marzec 2011 - 22:52

Ta końcówka dzisiejszego etapu straszna. Szkoda mi trochę Sagana, bo przez te beznadziejne zakręty trochę się poobijał.


a wiesz dlaczego się wywalił? bo spadła mu szytka... to się mechanikom dostanie :-P

#20 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 marzec 2011 - 08:44

Obejrzałem sobie właśnie skrót razem z kraksą w zwolnionym tempie i ode mnie słowa uznania za refleks i panowanie nad rowerem dla Galimzyanova, Gossa i (chyba) Ravarda za ominięcie Sagana. Niby kraksa była po (na) zakręcie, ale nie sądzę żeby jechali 40 km/h...

Jeszcze prośba (sugestia) do moderatorów: może warto przesunąć temat do działu "Wyścigi, maratony, wycieczki itp." i dodać mu "2011"? Tam są też chyba rozmowy o innych wyścigach, więc może byłoby lepiej?

fs-userbar-blog-white.png




Dodaj odpowiedź