Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paryż-Nicea 2011


27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marco M

Marco M
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 09 marzec 2011 - 17:32

Paweł M Dzięki za linka, po raz pierwszy udało mi się odtworzyć Eurosport Live, bo przeglądałem kilkanaście stron i żadna nie działała. A tu proszę :mrgreen: Dzięki temu zobaczę Paryż\Nicea. Nie mam kablówki, tylko net. DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/b]

#22 Krzysiek1994

Krzysiek1994
  • Użytkownik
  • 184 postów
  • SkądIława

Napisano 09 marzec 2011 - 17:43

Założyłem w off topic bo to miała być luźna rozmowa ale też jestem za wnioskiem pawalkepien -a.
A dzisiaj sie znowu udała ucieczka :mrgreen: a etap ogólnie spoko wreszcie jakieś górki.

#23 Robert_Rybnik

Robert_Rybnik
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • SkądRybnik

Napisano 09 marzec 2011 - 18:09

Gdyby nie DE GENDT to z tej ucieczki nic by nie było. Chłop się naharował jak wół, żeby dojechać w ucieczce do mety. Reszta się tylko wiozła...

Że wsadzę kij w mrowisko :-P
Łączność radiowa była, a emocji nie brakowało... Peleton nie dogonił ucieczki... już 2x
Więc czy to faktycznie RADIO zabija kolarstwo...?

Pozdrower ó?o

#24 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 09 marzec 2011 - 18:53

Radio tak na prawdę nie ma większego wpływu na doganianie ucieczek bo przecież sędziowie na motorach na bieżąco pokazują różnice czasowe ;-) . Zawodnicy to nie dzieci i wiedzą na ile można sonie pozwolić odpuścić ucieczkę, ale wiadomo rożnie się to na końcu układa.

#25 natus

natus
  • Użytkownik
  • 324 postów
  • Skądwrocław

Napisano 10 marzec 2011 - 20:08

poza tym tak czy inaczej bez radia zawodnicy kontaktują się z dyrektorami sportowymi jadącymi w samochodach
a wiadomo że radiowo odbywa się to zdecydowanie bezpieczniej

po dzisiejszym etapie i rozstrzygnięciu szykuje się pasjonująca walka na czasówce - w dzisiejszej ucieczce, ale także w grupie która straciła 18 sekund i w generalce mieści się w 29 sekundach straty do Kloedena jest kilku, jeśli nie kilkunastu świetnych czasowców :-D

#26 Krzysiek1994

Krzysiek1994
  • Użytkownik
  • 184 postów
  • SkądIława

Napisano 11 marzec 2011 - 21:04

I jak oceniacie dzisiejszą jazdę na czas?? Interesujący przekrój trasy. I się podziało w generalce! Ale i tak dwóch Niemców :-? żeby tak kiedyś Polacy :mrgreen: Na TdF albo przynajmniej TdP ;-)

#27 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 13 marzec 2011 - 15:30

Ależ ten Voeckler kipiał dziś energią. Rzucał rowerem, rwał się na siodełku, podrzucał tylne koło. Istny wulkan energii! I zasłużenie sięgnął po etapowy laur. Etap ciężki przez pogodę, ale za to pięknie się to oglądało (kto jechał w deszczu a jednak miał w sobie mnóstwo siły i czuł się dobrze, wie o czym mówię; kiedy woda leje się z każdej strony i już wszystko jedno, czy dojadę bardziej, czy mniej mokry ...).

A tak swoją drogą - ktoś orientuje się w jakich jechał dziś rękawiczkach Voeckler? Wyglądają na solidne (długie mankiety) i w sam raz na takie mokre warunki.

#28 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 14 marzec 2011 - 06:53

Oglądnąłem końcówkę ostatniego etapu i widziałem ten fantastyczny finisz Voecklera, jadący za nim Włoch nie miał szans go dojść przed metą. Pogoda trudna do jazdy, szkoda że Schanczezowi nie udało się wskoczyć na podium w Klasyfikacji Generalnej. Zasłużone zwycięstwo odniósł Niemiec Toni Martin.



Dodaj odpowiedź