Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam Osoby Której Skradziono (Prawdopodobnie Cały Rower) Z Pomiarem Mocy Assioma Favero Duo


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 uysy

uysy
  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 25 czerwiec 2021 - 08:40

Szukam osoby której ukradziono (prawdopodobnie cały rower) z pomiarem mocy Assioma FAVERO DUO. [Wiem o rowerze Mateusza sprzed paru dni, ale to nie jego sprzęt]
Prawdopodobna data kradzieży roweru to PO 14.02.2021, pedały miały najnowszy firmware wydany po 14.02.2021 więc wnioskuję, że aktualizację zrobił właściciel, a nie sprzedający.
 
Niestety, Favero nie było skore do pomocy, pomimo posiadania przez nich danych pierwszego właściciela pedałów (przy pierwszym włączeniu trzeba podać dane do rejestracji), nie chcieli mi nawet podać kraju pierwszej rejestracji. Nie chcieli też sami napisać do pierwszego właściciela, czy ten chce abym się z nim skontaktował...bo znalazłem jego sprzęt. Pisałem na FB i z 10 maili z supportem. Jak to się mówi "nie i uj". Z jednej strony to rozumiem, bo dane osobowe itp, ale z drugiej, to oni mogli napisać do pierwszego własciciela. Zapytać czy chce sie ze mną skontaktować.
 
Pierwsza rejestracja pomiaru to Luty 2019r [starsza wersja ze srebrną sprężyną], nie wiem czy były rejestrowane jako UNO i później ktoś dokupił prawy pedał do DUO.
Nie chcę robić zamieszania więc jeżeli twoje pedały miały końcowe numery seryjne: L: 011.002, P: 111.044 to pisz komentarz lub PW. (tutaj będę prosił o zdjęcie pudełka / maila rejestracyjnego, żeby nie robić jakiejś dzikiej nagonki...). Pokieruję gdzie szukać sprzętu / zgłaszać na policję czy pofatygować się we własnej osobie.
 
Słabo jako komuś zawiną rower, słabo jeździć na czyimś sprzęcie. To nie pierwsza taka moja sytuacja, kiedyś już 2 rowery (kradzione w UK i w Norwegii wypłynęły na OLX) udało się znaleźć i odzyskać (1.5 roku zabawy z prokuraturą :F) i zwrócić właścicielowi 🙂
 
P.S
Jak ktoś ma w dobrej cenie Assiomy, z wiarygodnego źródła to chętnie nabędę 🙂.

  • mikroos, EmPe i tomaszzzz lubią to

#2 mareq

mareq
  • Użytkownik
  • 232 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 25 czerwiec 2021 - 11:21

Jak Favero nie chce podać danych to niech sami skontaktują się z użytkownikiem i przekażą kontakt do ciebie.
Fajnie, że próbujesz pomoc, bo większość ludzi by odpuściło.

#3 uysy

uysy
  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 25 czerwiec 2021 - 11:40

Jak Favero nie chce podać danych to niech sami skontaktują się z użytkownikiem i przekażą kontakt do ciebie.
Fajnie, że próbujesz pomoc, bo większość ludzi by odpuściło.

Chyba nie czytałeś uważnie mojego posta :).



#4 mareq

mareq
  • Użytkownik
  • 232 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 25 czerwiec 2021 - 13:53

Faktycznie 😁



Dodaj odpowiedź