Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zepsuta Lampka Bontrager Ion Elite R


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 hi_im_krzysiu

hi_im_krzysiu
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 26 czerwiec 2021 - 22:23

Cześć, chyba padła mi lampka Bontrager Ion Elite R. Używana około 150 godzin, kupiona przez OLX z pudełkiem, ale bez dowodu zakupu. Nie mam kontaktu do sprzedającego, więc oddanie na gwarancję chyba odpada. Lampka działa jedynie z wpiętym kablem. Lądowałem ją kilkukrotnie po parę godzin i nic się nie zmieniło. Czasem odpala się z ostatnim zapisanym trybem, a czasem z jakimś innym, chyba eko. Próby zmiany trybu wyłączają lampkę. Dołączam filmik: https://streamable.com/mys3ak Lampka mi nigdy nie upadła, nie jeździłem z nią w deszczu. Może ma ktoś pomysł czy da się ją uratować? Wysłać do jakiegoś magika od elektroniki, który to ogarnie? Chyba, że jakikolwiek sklep z asortymentem Bontragera mi to przyjmie bez paragonu? Dzięki za pomoc.

#2 alpin

alpin
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądCzarnków

Napisano 27 czerwiec 2021 - 17:23

A próbowałeś ją zresetować.

 

Aby zresetować lampkę do domyślnych ustawień fabrycznych, gdy lampka jest włączona, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez 15 sekund. Główna dioda LED mignie raz po 8 sekundach i ponownie po 15 sekundach. Zwolnij przycisk po drugim błysku.


50.png


#3 hi_im_krzysiu

hi_im_krzysiu
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 27 czerwiec 2021 - 17:26

A próbowałeś ją zresetować.

 

Aby zresetować lampkę do domyślnych ustawień fabrycznych, gdy lampka jest włączona, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez 15 sekund. Główna dioda LED mignie raz po 8 sekundach i ponownie po 15 sekundach. Zwolnij przycisk po drugim błysku.

próbowałem 2 razy, zresetowała się i dalej to samo :/



#4 FOBOS

FOBOS
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądReykjavík

Napisano 27 czerwiec 2021 - 17:47

 _Na torch.pl jest wielu specjalistów od tego typu spraw, może tam spróbuj.



#5 hi_im_krzysiu

hi_im_krzysiu
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 27 czerwiec 2021 - 21:36

_Na torch.pl jest wielu specjalistów od tego typu spraw, może tam spróbuj.

chyba już tam nikogo nie ma

#6 JohnDoePL

JohnDoePL
  • Użytkownik
  • 137 postów
  • SkądChełmża

Napisano 27 czerwiec 2021 - 21:51

No to swiatelka.pl


  • hi_im_krzysiu lubi to



Dodaj odpowiedź