Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciuchy Quest


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 chlebu

chlebu
  • Użytkownik
  • 651 postów
  • SkądKrosno

Napisano 24 sierpień 2021 - 17:18

Cześć. 

Ma ktoś doświadczenia z firmą Quest?

Jakieś uwagi?

Dzięki 



#2 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 24 sierpień 2021 - 20:54

Ja mam gacie Endurance Racing. przejechałem w nich ze dwa tysiące kilometrów.Odpowiada mi krój (mają długie nogawki), pasuje mi wkładka. Jedyna drobna uwaga: minimalnie rozciągnęły się nogawki na samym dole - jest to lekko widoczne w momencie założenia gaci, po wejściu na rower już nie.



#3 perun

perun
  • Użytkownik
  • 112 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 sierpień 2021 - 20:59

Cześć. 

Ma ktoś doświadczenia z firmą Quest?

Jakieś uwagi?

Dzięki 

 

Mam dwie koszulki, dla mnie świetny stosunek jakości do ceny, dobrze leżą, przeszły już masę prań i nic się z nimi złego nie dzieje. Chociaż teraz ceny u nich poszły w górę po uruchomieniu nowej wersji strony. Na Black Friday mieli zawsze bardzo fajne wyprzedaże.



#4 bzx

bzx
  • Użytkownik
  • 198 postów

Napisano 27 sierpień 2021 - 20:00

Potwierdzam - bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Mam koszulkę, potówkę i czapeczkę, kupione 2 lata temu, nic się nie zniszczyło.

 

Koszulka WOW Brains, super przewiewna, ale rękawki mogłyby być bardziej obcisłe. Ostatnio wróciła do oferty więc może coś poprawili w tym temacie. Rozmiar OK, L-ka na 189/80.

Potówka spoko, ale szyta przedziwnie – kupiłem L-kę i materiał odstaje przy rękawach i przy szyi. Nie wymieniałem po zakupie bo jej potrzebowałem i nie chciało mi się bujać. Nie mają obecnie potówek w ofercie.

Czapeczka bardzo spoko, idealna na lato. Nie ma już jej w ofercie, jest inny model, materiał chyba podobny.

 

Często mają wyprzedaże, na przykład teraz.

 

EDIT: mam jeszcze skarpy, trochę grubsze, raczej na chłodniejsze dni (chociaż jeździłem w nich podczas upałów i było spoko) - i są świetne, bardzo wygodne. Po 2 latach nadal dobrze trzymają się na łydce (albo łydka urosła ;).





Dodaj odpowiedź