Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wspólne Zamówienie 2022 / Verge


70 odpowiedzi w tym temacie

#1 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 grudzień 2021 - 20:44

Cześć,

 

Tworzę nowy temat, aby nie mieszać w wątku z 2021 r. i w temacie Uraza. Zapraszam do zapisów na wspólne zamówienie ubrań na 2022 r. 

 

Chcę zrealizować projekt z zeszłego roku: biała koszulka i czarne spodenki. W grę wchodzi też niebieska koszulka.

 

Koszulka biała:

 

IMG-8091.jpg

 
 
IMG-8089.jpg
 
Spodenki - z tym że wkładka wyższy model niż ten z 2021.
 
IMG-8094.jpg
IMG-8095.jpg
IMG-8096.jpg
 
IMG-8097.jpg
 
Koszulka granatowa (albo raczej niebieska): coś w podobnym stylu, jak z zamówienia z 2019 r. - kolor koszulki z lewej, ten górny odcień.
 
Zdj-cie-26-04-2019-19-14-13.jpg
 
Ybd34MRC.jpg
 
Formularz do zapisów:
 
Ceny: otrzymałem nowy cennik na 2022. Będzie o jakieś 20 zł drożej na koszulce niż w zeszłym roku oraz około 35 zł drożej na spodenkach. Wiele jednak zależy od liczby chętnych. 
 
Termin zapisów: do 9 stycznia. W ten sposób wejdziemy na przód kolejki i ubrania byłyby już na start sezonu. 

  • jozek33 lubi to

#2 pimpf

pimpf
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądwAw

Napisano 20 grudzień 2021 - 20:54

Czesc. Nie mam ich ciuchów a chetnie przygarne spodenki.
Z ralso brałem xxl. Ma ktos porownanie z rozmiarówką raso?
Tx

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

każdy dźwiga swoje brzemię
HongFu HF-FM039 - 6871,2g
Radon ZR Race - 8222,8g


#3 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 grudzień 2021 - 20:58

Z Raso spodenki mam S, z Verge M - czyli dla mnie rozmiar w górę w Verge. 


  • pimpf lubi to

#4 biker1974

biker1974
  • Użytkownik
  • 448 postów
  • SkądMirków/Wroclaw

Napisano 21 grudzień 2021 - 00:21

Można samą koszulkę?To będzie krój aero czy fitted?

#5 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudzień 2021 - 07:56

oczywiście, że można samą koszulkę albo same spodenki. Krój aero. 



#6 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 21 grudzień 2021 - 08:21

Jak mam Fitted L, to Aero rozumiem też brać L?



#7 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudzień 2021 - 08:29

Aero będzie bardziej obcisły. W teamowych macie pewnie model Strike - na jego przykładzie - między koszulką Aero a Fitted są 3 cm różnicy w klatce i 4 w talii. 

 

https://www.vergespo...rotkim-rekawem/

 

Natomiast model Speed, który będziemy realizować występuje tylko w kroju aero. 


  • Bzyk lubi to

#8 berski

berski
  • Użytkownik
  • 574 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 21 grudzień 2021 - 09:14

A jest możliwość ponowienia zamówienia 2019? Chodzi mi o pomarańczowa koszulkę.

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

#9 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudzień 2021 - 09:25

Na razie nie planuję. Ale jak znajdą się osoby chętne, to nie wykluczam. Gdyby się okazało, że będziesz jedyną chętną osobą to też można zrealizować, ale poniżej 3 sztuk cena rośnie o 30% i wtedy taka koszulka kosztuje ok. 304 zł. 



#10 shiler

shiler
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 21 grudzień 2021 - 10:08

 

Ceny: otrzymałem nowy cennik na 2022. Będzie o jakieś 20 zł drożej na koszulce niż w zeszłym roku oraz około 35 zł drożej na spodenkach. Wiele jednak zależy od liczby chętnych. 
 

 

Możesz napisać jakie konkretnie będą to ceny. Do ceny pewnie dojdzie cena wysyłki? Będzie to wysyłane od producenta do Ciebie i Ty będzie rozsyłał, czy tak jak zamówienie z Raso w tamtym roku czyli dopłata do przesyłki prosto od producenta?

 

Ja dopytam o rozmiar spodenek. Z Raso w tamtym roku miałem XL, z AtakSport noszę L, może ktoś podpowie jak to ma się do Verge?



#11 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudzień 2021 - 10:26

Cena będzie wynosiła około:

 

235 zł za koszulkę;

285 zł za spodenki;

 

Producent wysyła do mnie, ja rozsyłam paczkomatem do uczestników zamówienia, dlatego do ceny dochodzi jeszcze około 14-16 zł za przesyłkę. 

 

 

 



#12 fan

fan
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 21 grudzień 2021 - 11:05

Jaka wkładka będzie?

#13 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudzień 2021 - 11:13

FDP: Męska wkładka kolarska zaprojektowana przede wszystkim dla kolarzy szosowych i ścigających się zawodników. Jej rdzeniem jest miękka i elastyczna włoska pianka o średnio-wysokiej gęstości i grubości 10 milimetrów, a technologia cięcia laserowego i niezwykle lekka warstwa wierzchnia zapewniają jak najwyższy poziom komfortu w niemal każdych warunkach pogodowych.

 

APEX: Męska wkładka kolarska stworzona z myślą o najdłuższych dystansach, wykonana z laserowo ciętej włoskiej pianki o grubości 12 milimetrów. Jest to wkładka o zróżnicowanej gęstości warstw, wykończona przyjemnym w dotyku materiałem Peach Hand, który eliminuje tarcie. Innowacyjny system H.T.S. wspomaga szybkie odprowadzanie nadmiaru potu od ciała i zapewnia niewiarygodny komfort.

 

Jedna z tych dwóch. Dla mnie obojętnie. FDP mam i jest spoko. Apexa nie testowałem. 

 

W dotyku, grubości, gęstości i strukturze wykończenia FDP jest bardzo podobna, niemal identyczna do KISS Air 2 z Castelli. Też ma takie dołeczki pod materiałem. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że to ta sama wkładka. 



#14 fan

fan
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 21 grudzień 2021 - 11:15

Któraś z nich to ta gruba gąbka z przed roku?

#15 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudzień 2021 - 11:26

Ta z zamówienia z wiosny tego roku to Force - najlżejsza i najcieńsza. Bazowy model. Drugi raz jej nie bierzemy, bo były z nią problemy. Mi się siedzi na niej dobrze, ale materiał wykończeniowy jest zbyt cienki i może się przecierać. Mam ją w spodenkach i w kombinezonie.

 

Natomiast FDP to wkładka z zamówienia z 2019 r. Wtedy kilka osób narzekało na ucisk w spodniach - spodenki wyszły po prostu ciasne, ale była to wina modelu spodenek, a nie wkładki. Po prostu model spodenek był mega przylegający.

 

Dodam, że od 2019 r. użytkuję tę wkładkę ok. dwa razy w tygodniu i jej stan jest ciągle bardzo zadowalający, tak 7/10 w stosunku do nówki. Jeszcze dwa sezony pojeździ na pewno. 

 

-

 

 

edit: podumałem chwilę i jest naprawdę ogromnie prawdopodobne, że FDP to ta sama wkładka, którą wrzuca Castelli, możecie być niemal pewni  ^_^

 

 



#16 d.m.

d.m.
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 21 grudzień 2021 - 13:16

Czy osoby, które mają ubrania Verge (najlepiej w kroju aero) mogłyby podać wzrost/wagę i rozmiar jaki na nie pasuje?

 

To mogłoby pomóc dobrać rozmiar osobom, które nie miały do czynienia z tą marką. Chyba, że tabela z rozmiarówką jest trafnie rozpisana, to nie ma tematu.



#17 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudzień 2021 - 13:22

Moje rozmiary:

 

Waga 65-66 kg, 176 cm wzrostu, długie nogi: 87,5 cm.

 

spodnie M albo L - jedne i drugie dla mnie są OK, M jest oczywiście troszkę bardziej obcisły, mocniej kompresuje. L są ciut mniej obcisłe, ale za to są troszkę dłuższe, a ja mam długie nogi i nogawka w L mi lepiej pasuje. 

 

Koszulka obecnie M przy 65-66 kg wagi i wzroście 176 cm. Ale jak ważyłem 69-70 kg to kupowałem L i wtedy te leżały doskonale. Obecnie L już leciutko za mało opina w torsie i ramiona. Nadal w nich jeżdżę, ale wolę mocniej opinające Mki. 

 

 


  • d.m. lubi to

#18 berski

berski
  • Użytkownik
  • 574 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 23 grudzień 2021 - 08:07

Jestem chętny na wznowienie pomarańczowej koszulki - znajdzie się ktoś chętny?

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
  • pimpf lubi to

#19 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 grudzień 2021 - 09:11

Dodałem tę koszulkę w formularzu - jeżeli znajdą się ze 3 osoby, można realizować. 

 

ponawiam link: https://forms.gle/J65z2igQwiZcqivx9



#20 pimpf

pimpf
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądwAw

Napisano 23 grudzień 2021 - 12:38

Przestudiuję krój i moze też pomarańczowa

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

każdy dźwiga swoje brzemię
HongFu HF-FM039 - 6871,2g
Radon ZR Race - 8222,8g




Dodaj odpowiedź