Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żyłka Boa.


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3148 postów

Napisano 18 kwiecień 2022 - 08:51

Wczoraj pękła mi żyłka/linka Boa w bucie Bontager (dawno po gwarancji). Pokrętło jest sprawne.

Przegląm Allegro I OLX i nie widzę ofert żyłek

Czy pozostaje mi tylko pisać do producenta systemu czy jest szansa kupić to szybciej u nas?



#2 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 kwiecień 2022 - 09:03

Z tego co wiem, BOA wyślę Ci ją za darmo, ale jeżeli pytasz o wymiar czasowy całej akcji, to pewnie na kilka dni trzeba się nastawić.



#3 heavy_puchatek

heavy_puchatek
  • Użytkownik
  • 489 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 18 kwiecień 2022 - 11:05

Kiedyś gdy strzeliła mi linka żeby nie czekać jakoś to połączyłem (chyba na mały supełek) i poprzeciągałem tak, żeby łączenie ukryło się pod pokrętełkiem. To było dawno temu, nadal mam te buty i działa. Do BOA nie chciało mi się pisać, ale można połączyć drutowanie z napisaniem do nich :)

 

EDIT

 

Z tym, że jeżeli strzeliło gdzieś w połowie to może się nie udać tego schować. U mnie to było blisko zapięcia.



#4 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3148 postów

Napisano 18 kwiecień 2022 - 11:27

Właśnie nie chce mi się do nich pisać i myślałem, ze można kupić żyłę szybciej u nas. Zanim napiszę, zapytam jeszcze w miejscowym sklepie. Wiem, ze jeden ze sklepów u mnie w mieście ma te żyłki i naprawia, ale akurat z jego usług nie mam zamiaru korzystać.



#5 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 kwiecień 2022 - 11:56

https://allegro.pl/o...s-m-11713681391

 

https://allegro.pl/o...taw-10161222419

 

Nie wiem, który z nich by pasował, ale ten drugi jest dość drogi, raczej pisałbym do BOA, żeby mi mimo wszystko przysłali jakiś repair kit. 

 

 

A gdybym potrzebował czegoś na szybko / tymczasowo, to chyba spróbowałbym z jakimiś żyłkami (wędkarskimi?) o podobnej grubości. Sama wymiana jest prosta. 



#6 uraz

uraz
  • Użytkownik
  • 1726 postów
  • SkądLublin

Napisano 18 kwiecień 2022 - 20:34

Nie trzeba do nikogo pisać, wypełnia się formularz na stronie i po kilku dniach 2 nowe zestawy są w domu. Nawet polecam to robić profilaktycznie zanim się jeszcze coś urwie to wtedy ma się zapas. 


Cycling Order ★ Black is the new fluo ★ Don't feed the troll


#7 JohnDoePL

JohnDoePL
  • Użytkownik
  • 137 postów
  • SkądChełmża

Napisano 18 kwiecień 2022 - 21:27

Nie trzeba do nikogo pisać, wypełnia się formularz na stronie i po kilku dniach 2 nowe zestawy są w domu. Nawet polecam to robić profilaktycznie zanim się jeszcze coś urwie to wtedy ma się zapas. 

A nie wymagają zdjęcia uszkodzeń? Patrzyłem chyba kiedyś jak kupiłem moje buty Fizika i chyba trzeba było dodać fotkę uszkodzenia.



#8 uraz

uraz
  • Użytkownik
  • 1726 postów
  • SkądLublin

Napisano 18 kwiecień 2022 - 21:56

Zdjęcie buta trzeba dołączyć ale nie musi być w nim nic urwane czy uszkodzone (zawsze mogło się zepsuć pokrętło). Nie będę namawiał do złego. W każdym razie cała ta akcja gwarancyjna jest szybka, prosta i nie wymaga rozmawiania z obsługą. 


  • Senninho i JohnDoePL lubią to

Cycling Order ★ Black is the new fluo ★ Don't feed the troll


#9 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 19 kwiecień 2022 - 17:46

Zdjęcie buta trzeba dołączyć ale nie musi być w nim nic urwane czy uszkodzone (zawsze mogło się zepsuć pokrętło). Nie będę namawiał do złego. W każdym razie cała ta akcja gwarancyjna jest szybka, prosta i nie wymaga rozmawiania z obsługą.

Potwierdzam. Zdjęcie jest im potrzebne bardziej jako weryfikacja typu pokrętła. Kilka dni i pokrętło przyszło pocztą.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

#10 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3148 postów

Napisano 25 kwiecień 2022 - 10:47

55998d6c4127cfccmed.jpg


  • Senninho lubi to



Dodaj odpowiedź