Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rabaty W 2022


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 mc34270

mc34270
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 10 maj 2022 - 09:02

Cześć,

 

Chciałbym zmienić swoją szosę na gravela, szukam już raczej lepszego sprzętu w budżecie powiedzmy 15-25k

 

Z tego co widzę na stronach internetowych sklepów, allegro i olx - bardzo ciężko jest znaleźć jakiś konkretny model, jeżeli już coś jest to najczęściej jest oferowane w cenie katalogowej

 

Czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami czy jakieś większe rabaty są realne, czy w związku z problemami z dostępnością nie ma na co liczyć?

 

Nie mam jeszcze upatrzonego żadnego konkretnego modelu, na razie szukam co można dostać i za ile ale myślę o markach typu Orbea, Ridley, BMC, Cannondale, Specialized, Cervelo

 

 



#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 10 maj 2022 - 09:07

Ale za co rabat? Jak Ty nie kupisz, to sprzedadzą na pniu innemu klientowi :) 


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2831 postów

Napisano 10 maj 2022 - 09:46

Nie mam jeszcze upatrzonego żadnego konkretnego modelu, na razie szukam co można dostać i za ile ale myślę o markach typu Orbea, Ridley, BMC, Cannondale, Specialized, Cervelo

Z wymienionych Cannondale ma całkiem rozbudowaną linię gravelów. W Twoim budżecie można znaleźć u nich dość ciekawe opcje, np. klasyczny karbon lub karbon z leftym na bodajże 30mm skoku. Są nawet opcje elektryczne. Sprawdź tylko szerokość, bo kojarzę że na 700tkach w karbonie prześwit nieco mniejszy niż w alu.

 

https://www.cannonda...l/rowery/gravel

 

a do tego właśnie na gravela od Cannondale-a w środku pandemii udało mi się wyrwać około 8% rabatu (co ciekawe dwa sklepy oferowały dokładnie taki sam rabat, może polityka odgórna).



#4 Severian

Severian
  • Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 10 maj 2022 - 09:55

Zawsze warto trochę się potargować .W takim budżecie na bank coś urwiesz.Pod warunkiem,że coś akurat będzie w magazynie.Ja w zeszłym roku na gianta dostałem 15% rabatu.



#5 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3145 postów

Napisano 10 maj 2022 - 10:10

Orbea jest już wyprzedana, podobnie Specialized.

Canyon  ma być dostępny w lipcu: https://www.canyon.c...hmenfarbe=GN/BK



#6 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 maj 2022 - 10:13

Mam wrażenie, że w sklepach rowerowych słowo "rabat" pada jeszcze przed "dzień dobry" ;D

 

 



#7 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2831 postów

Napisano 10 maj 2022 - 10:15

Mam wrażenie, że w sklepach rowerowych słowo "rabat" pada jeszcze przed "dzień dobry" ;D

Tak tylko w salonach Audi. Powaga 😁.

 

mc34270, a SCOTT-a czasem nie chcesz?

https://www.scott.pl...ddict-Gravel-10


  • bonobo lubi to

#8 mc34270

mc34270
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 13 maj 2022 - 14:22

Mam wrażenie, że w sklepach rowerowych słowo "rabat" pada jeszcze przed "dzień dobry" ;D

 

Jak ostatnio kupowałem rower to normą było -20% do ceny - jak tak sklepy/dystrybutorzy przyzwyczaili klientów to nie ma się co dziwić, że nikt nie chce przepłacać :)

 

Tak tylko w salonach Audi. Powaga 😁.

 

mc34270, a SCOTT-a czasem nie chcesz?

https://www.scott.pl...ddict-Gravel-10

 

Pewnie, że bym chciał - tylko gdzie go dostać? :P Pierwsze cztery strony z google'a nie znalazły roweru w rozmiarze 54-56

 

Dzięki za odpowiedzi, jakby ktoś był zainteresowany to dzielę się tym co mi udało się ustalić:

 

Zajrzałem do dwóch sklepów stacjonarnych - w jednym mieli jeden rower alu i jeden carbon więc wyboru za bardzo nie było. Możliwości zamówienia z jakimś potwierdzeniem terminu też nie - prowadzą zapisy i dają znać przed dostawą

 

W drugim było trochę więcej sprzętu, ale albo bardzo podstawowe modele albo baaardzo drogie więc też zrezygnowałem

 

Przejrzałem strony wielu różnych sklepów - Orbei nie udało mi się znaleźć żadnej, było kilka Speców ale w cenach katalogowych value for money uznałem za słabe i odpuściłem

 

Kilka sensownych propozycji jest na stronie Rose - kilka konfiguracji do wyboru, deklarowana dostawa w dwa tygodnie

 

W końcu zamówiłem on-line BMC, niestety z zagranicznego sklepu ale w PL nie znalazłem nigdzie właściwego modelu w rozmiarze M. Domyślnie był wystawiony pare procent taniej, po krótkich negocjacjach skończyło się na -12%. Mają opcje darmowego zwrotu przez 14 dni gdyby coś nie wypaliło, ale mam nadzieję, że wszystko się spodoba :)



#9 berski

berski
  • Użytkownik
  • 574 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 13 maj 2022 - 16:15

Co to za sklep?



#10 mc34270

mc34270
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 16 maj 2022 - 10:25

Co to za sklep?

 

Fitstore24


  • berski lubi to



Dodaj odpowiedź