Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suport Do Cannondale Synapse 105


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jot

Jot
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 lipiec 2022 - 13:33

Chcę zmienić suport, teraz mam Token Ninja i bardzo sobie chwalę, ale swoje już przejechał.

Oryginalnie było co innego (według specyfikacji Cannondale BB30), ale na gwarancji wymienili mi korbę na Shimano 105 i przy okazji suport na Token.

I teraz nie wiem na jaki suport mam wymienić. Na obecnym jest tylko oznaczenie 24TF (to wiadomo) i 20H, cokolwiek to znaczy. Jest dostępnych kilka podobnych, ale takiego samego nie znalazłem (głównie chodzi o to 20H). Naczytałem się o jakimś standardzie BB30A, który niby stosuje Cannondale, ale w specyfikacji roweru jest BB30, więc sam już nie wiem.

 

To ten rower.

https://www.cannonda...ynapse-disc-105



#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 lipiec 2022 - 04:41

Skoro Token się sprawdził, to dlaczego nie weźmiesz ponownie Tokena?


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 Jot

Jot
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 27 lipiec 2022 - 07:20

Zamierzam, tylko nie wiedziałem, który wybrać, bo dla Cannondale niby jest standard BB30A, ale to nie do końca prawda, bo to zależy od ramy. Dla 68 mm jak się okazuje jest normalne BB30.



#4 Dziaku

Dziaku
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 27 lipiec 2022 - 10:56

Skoro masz Token Ninja i wszystko jest okej to czemu nie wymienisz samych łożysk bez wyjmowania misek z ramy? 



#5 Jot

Jot
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 27 lipiec 2022 - 13:52

Bo z kupnem narzędzia i łożysk wyjdzie tyle samo, poza tym coś zaczyna trzeszczeć i nie jest powiedziane czy łożyska, czy obudowa.





Dodaj odpowiedź