Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koła Carbon - Rysa


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ogreczek

ogreczek
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 09 grudzień 2022 - 13:03

Cześć

 

Rysnąłem sobie koło przy wieszaniu roweru na haku :( 

 

https://photos.app.g...RP6wWDpBGcqvPR9

 

Wiadomo, że można machnąć naklejkę, ale jest jakiś sposób na minimalizacje (co by nie biło tak po oczach?). Koła Karbon, mat. Help ! 



#2 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1962 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 grudzień 2022 - 13:18

Możesz sobie to spróbować wypolerować. Jeżeli jeździsz w grupie albo się ścigasz, to nie uchronisz się przed takimi zarysowaniami czy nawet odpryskami na obręczy. Chyba każdy doświadczył kamieni strzelających spod kół jak pociski. Te kamienie walą po ramach, obręczach, nogach. Na wyścigach takie strzały co chwilkę to jest normalka. 

 

 


  • ogreczek lubi to

#3 ogreczek

ogreczek
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 09 grudzień 2022 - 13:50

Możesz sobie to spróbować wypolerować. Jeżeli jeździsz w grupie albo się ścigasz, to nie uchronisz się przed takimi zarysowaniami czy nawet odpryskami na obręczy. Chyba każdy doświadczył kamieni strzelających spod kół jak pociski. Te kamienie walą po ramach, obręczach, nogach. Na wyścigach takie strzały co chwilkę to jest normalka. 

 

Pierwsza rysa boli najbardziej :) Wcześniej miałem Reynoldsy i one były bardziej obklejone. Chyba zamówię dedykowane naklejki Novateca (z tego co widziałem to są prawie na całą powierzchnię koła). Polerka - jakąś pastą - jak do samochodów? Bo papierem wodnym to mi się nie uśmiecha :D 



#4 lukaszzsch

lukaszzsch
  • Użytkownik
  • 728 postów

Napisano 09 grudzień 2022 - 14:26

Moje zippy ratowałem lakierem bezbarwnym żony, sporo przy grubych rysach było tego sporo warstw, ale znikają.


Tylko tak jak koledzy piszą, każda kolejna boli mniej
  • ogreczek lubi to

#5 ogreczek

ogreczek
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 09 grudzień 2022 - 14:35

Moje zippy ratowałem lakierem bezbarwnym żony, sporo przy grubych rysach było tego sporo warstw, ale znikają.


Tylko tak jak koledzy piszą, każda kolejna boli mniej

O! W sumie nie pomyślałem, ramę ratowałem czarnym lakierem do paznokci (wychodził biały podkład) 

Dzięki ! Będę testował 



#6 ogreczek

ogreczek
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 09 grudzień 2022 - 14:35

Moje zippy ratowałem lakierem bezbarwnym żony, sporo przy grubych rysach było tego sporo warstw, ale znikają.


Tylko tak jak koledzy piszą, każda kolejna boli mniej

O! W sumie nie pomyślałem, ramę ratowałem czarnym lakierem do paznokci (wychodził biały podkład) 

Dzięki ! Będę testował 





Dodaj odpowiedź