Skocz do zawartości


Zdjęcie

(Video) Rowerem Przez Polskę [Odc. 5]: Darłowo, Ustka I Na Kaszuby (Swornegacie) 222 Km Bikepacking


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 nbk

nbk
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 19 luty 2023 - 08:20

Po bardzo udanej trasie z dnia poprzedniego, myślałem, że już nic bardziej mnie nie zaskoczy. Myliłem się. Piątego dnia wyruszyłem z Mielna i zwiedziłem Darłowo oraz Ustkę, gdzie zażyłem jeszcze trochę nadmorskiego, słonecznego klimatu, a następnie wybrałem się na Kaszuby. W tych okolicach miałem przyjemność być już drugi raz i jeszcze bardziej sobie uświadomiłem, że jest to jeden z piękniejszych regionów geograficznych w Polsce. I to nie tylko dla turystyki rowerowej, choć rowerzyści na pewno dobrze się tam będą czuli.
Polecam i życzę miłego oglądania!

  • EmPe i MARECKY lubią to

#2 EmPe

EmPe
  • Użytkownik
  • 1019 postów

Napisano 19 luty 2023 - 09:57

Fajny materiał, fajna wycieczka. Szacunek...Chyba jakaś literówka Ci się tam wkradła w podsumowaniu, 21129 m up?? ;)


  • JHartman lubi to

#3 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8558 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 19 luty 2023 - 12:43

Fajne trasy. Dwa lata temu jechałem przez Swornegacie, tylko ja akurat od drugiej strony - z Człuchowa, dalej przez Swornegacie i Wdzydze w stronę Kościerzyny i Gdańska. Cisza, spokój, piękne okolice.


  • JHartman i nbk lubią to

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#4 nbk

nbk
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 20 luty 2023 - 12:32

Fajny materiał, fajna wycieczka. Szacunek...Chyba jakaś literówka Ci się tam wkradła w podsumowaniu, 21129 m up?? ;)

Dzięki, tak tak... Jest literówka (o jedną 1 za dużo) 😜

#5 nbk

nbk
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 20 luty 2023 - 12:34

No to chyba jeszcze lepiej (bo finisz nad Bałtykiem) 😄 Swego czasu też zaliczyłem Wdzydze, Kościerzynę, Gdańsk... Piękne tereny 😊

#6 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2885 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 luty 2023 - 22:24

Do Wdzydz nie dojechalem, ale w Borach byłem dwa razy, psyjemnie w tym roku w planach więcej velo malopolska i velo pomorze zachodnie

#7 nbk

nbk
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 21 luty 2023 - 11:27

Do Wdzydz nie dojechalem, ale w Borach byłem dwa razy, psyjemnie w tym roku w planach więcej velo malopolska i velo pomorze zachodnie

No trzeba zmieniać regiony, żeby nudy nie było 😁 Powodzenia!

#8 FOBOS

FOBOS
  • Użytkownik
  • 393 postów
  • SkądReykjavík

Napisano 26 luty 2023 - 06:02

___pan Pyndalarz to bardzo podobny do Sagana ;)



#9 nbk

nbk
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 05 marzec 2023 - 08:39

___pan Pyndalarz to bardzo podobny do Sagana ;)

Nie ta masa, nie ta sylwetka, nie ta moc i nie takie włosy oraz zarost. Wiele nas różni :D





Dodaj odpowiedź