Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o rozmiar ramy niestety po zakupie :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ditom

ditom
  • Użytkownik
  • 193 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 kwiecień 2011 - 13:00

Mam pytanie. Kupiłem rower o rozmiarze ramy M/L. Długość górnej rury wynosi 56 cm. Czy jest to odpowiedni rozmiar dla osoby która ma 175 wzrostu. Taką ramę polecili mi panowie w salonie rowerowym . Mam wątpliwości ponieważ po pierwszych moich przejażdżkach bolą mnie nadgarstki. Siodełko mam tak ustawione że moja noga jest wyprostowana kiedy pedał jest na dole . Oczywiście jak to ja pytam po fakcie :mrgreen:
Pozdrawiam

#2 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 kwiecień 2011 - 13:29

http://www.forumszos...ht=rozmiar ramy