Jump to content


Photo

Pytanie o rozmiar ramy niestety po zakupie :(


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 ditom

ditom
  • Użytkownik
  • 193 posts
  • SkądKraków

Posted 11 April 2011 - 13:00

Mam pytanie. Kupiłem rower o rozmiarze ramy M/L. Długość górnej rury wynosi 56 cm. Czy jest to odpowiedni rozmiar dla osoby która ma 175 wzrostu. Taką ramę polecili mi panowie w salonie rowerowym . Mam wątpliwości ponieważ po pierwszych moich przejażdżkach bolą mnie nadgarstki. Siodełko mam tak ustawione że moja noga jest wyprostowana kiedy pedał jest na dole . Oczywiście jak to ja pytam po fakcie :mrgreen:
Pozdrawiam

#2 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 posts
  • SkądWrocław

Posted 11 April 2011 - 13:29

http://www.forumszos...ht=rozmiar ramy