Mam pytanie. Kupiłem rower o rozmiarze ramy M/L. Długość górnej rury wynosi 56 cm. Czy jest to odpowiedni rozmiar dla osoby która ma 175 wzrostu. Taką ramę polecili mi panowie w salonie rowerowym . Mam wątpliwości ponieważ po pierwszych moich przejażdżkach bolą mnie nadgarstki. Siodełko mam tak ustawione że moja noga jest wyprostowana kiedy pedał jest na dole . Oczywiście jak to ja pytam po fakcie :mrgreen:
Pozdrawiam
Pytanie o rozmiar ramy niestety po zakupie :(
Started By
ditom
, 11 Apr 2011 13:00
1 reply to this topic


This topic is locked