Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kaseta Campagnolo Veloce 10 I Brak Możliwości Ustawienia Przerzutek


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kajsoren

kajsoren
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 24 maj 2023 - 18:06

Hej

Rozebrałem kasetę, i nie wiem czy dobrze złożyłem, ale raczej tak, może jedynie zbyt słabo dokręciłem, do rzeczy nie mogę ustawić przerzutek w tym modelu, problem rozpoczyna się na biegu, który oddziela żółta podkładka co nie jest dziwne bo ma większy dystans niż reszta - czy możliwe, że ten dystans jest tak duży w oryginale ? 

Załączone pliki



#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8558 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 maj 2023 - 18:59

Czy na pewno ułożyłeś wszystkie podkładki zgodnie z instrukcją Campy? https://www.campagno...1_10_18_ENG.pdf


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 kajsoren

kajsoren
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 maj 2023 - 10:11

Czy na pewno ułożyłeś wszystkie podkładki zgodnie z instrukcją Campy? https://www.campagno...1_10_18_ENG.pdf

Przejrzę ponownie kasetę, ale raczej na pewno złożyłem zgodnie ze sztuką, chyba ten odstęp ma być szerszy fabrycznie



#4 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 maj 2023 - 21:04

Sprawdź hak. 10s da się ustawić nawet z kaseta sh. 


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#5 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2204 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 maj 2023 - 07:30

Z perspektywy zdjęcia widać że odstęp między zębatką nr 5 i 6 jest mniejszy. Nigdy nie miałem kasety campy w rękach, ale na schematach podesłanych przez mikroos-a wszystkie podkładki mają tą samą szerokość.

#6 kajsoren

kajsoren
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 27 maj 2023 - 21:18

Dałem, ciałą, jedna podkładka była w nieodpowiednim miejscu, po złożeniu wg instrukcji jest miód malina, podkładki w campagnolo veloce są w czterech rozmiarach - uwielbiam inżynierów włośkich!



#7 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8558 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 maj 2023 - 08:09

Inżynierom daj spokój, napisali dokładnie co i jak. Wystarczyło przeczytać instrukcję.

na schematach podesłanych przez mikroos-a wszystkie podkładki mają tą samą szerokość.

Musieliśmy czytać różne schematy ;) Ja na stronie 4 widzę wyraźne rozróżnienie rozmiarów.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?




Dodaj odpowiedź