Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chińczyki Czy Da C35


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gres

gres
  • Użytkownik
  • 640 postów
  • Skądkraków

Napisano 25 grudzień 2023 - 09:31

Z uwagi że moje stare super lekkie koło planet x dogorywa ( obręcz się poodkszstałcała , powierzchnia hamulcowa też już kiepska) kombinuje co zrobić

1 mogę zmienić obręcz , chińczyk za ok 800 waga ok 300g. Wówczas odzyskam swój wheelset o wadze ok 1300 ( juz nie pamiętam. Przód mam ambrosio crono )

2 chińczyki ellitewheels , używki idzie kupić za nieco ponad 1000 zł. Waga poniżej 1200

3 zawsze mi się koła DA marzyły i teraz widzę idzie kupić używki za nieco ponad 1000 . One ważyć będą poniżej 1400g.

 

Dodam że jestem starej daty zatem mam świra na pkt wagi. Obecnie mój rower waży 6,150 więc możliwe że na tych chińczykach pojawiała by się 5 z przodu.

hmm chyba sam sobie odpowiedziałem właśnie.... Do tego chińczyki mają te zalete że jak szprych strzeli to se po prostu wymienie a z systemowymi kołami już tak łatwo nie jest.

 

Co myślicie ?


geolog - www.geologpoludnie.cba.pl


#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8558 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 grudzień 2023 - 11:03

Skoro sam zdefiniowałeś priorytet i ustaliłeś, co Ciebie najbardziej do niego zbliża, to chyba oczekujesz co najwyżej potwierdzenia ;)

 

Rób, co Ciebie uszczęśliwia - w końcu to tylko/aż Twoje hobby!


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 gres

gres
  • Użytkownik
  • 640 postów
  • Skądkraków

Napisano 25 grudzień 2023 - 12:10

Skoro sam zdefiniowałeś priorytet i ustaliłeś, co Ciebie najbardziej do niego zbliża, to chyba oczekujesz co najwyżej potwierdzenia ;)

 

Rób, co Ciebie uszczęśliwia - w końcu to tylko/aż Twoje hobby!

 

No właśnie tak wyszło że sam sobie odpowiedziałem. Jeszcze pogrzebałem po zdjęciach z wagą i wychodzi mi że koła co mam teraz ważą poniżej 1200 więc DA odpada , nie może rower przytyć :)

Będą chińczyki.

 

A w sumie pare dni temu kupiłem piasty DA do takich retro kół do stalowej szosy więc w jakimś tam stopniu marzenia o kłach DA i tak się spełnią


geolog - www.geologpoludnie.cba.pl


#4 gres

gres
  • Użytkownik
  • 640 postów
  • Skądkraków

Napisano 28 grudzień 2023 - 09:03

Podkupili mi chińczyki

Teraz nowy dylemat czy DA czy zipp 606 na tych sratych piastach jeszcze. Tak czy siak sporo rower przytyje. DA 1370 a zipp 1400

 


geolog - www.geologpoludnie.cba.pl




Dodaj odpowiedź