Jak w temacie. Nie wiem co jest grane. Czy tak ma być ? Hak przerzutki prosty, sprawdzany przyrządem.
Nowa przerzutka i na oko widać, że oś wózka nie jest równoległa względem obręczy lub zębatek.
Załączam zdjecia
cent1.jpg 128.35KB
12 downloads
cent2.jpg 176.31KB
12 downloads
cent3.jpg 141.93KB
12 downloads


