Jak w temacie. Nie wiem co jest grane. Czy tak ma być ? Hak przerzutki prosty, sprawdzany przyrządem.
Nowa przerzutka i na oko widać, że oś wózka nie jest równoległa względem obręczy lub zębatek.
Załączam zdjecia
cent1.jpg 128,35 KB
12 Ilość pobrań
cent2.jpg 176,31 KB
12 Ilość pobrań
cent3.jpg 141,93 KB
12 Ilość pobrań


