Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wózek Nowej Przerzutki Campy Centaur 11S Nierównoległy Względem Zębatek


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 decadent

decadent
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKielce

Napisano 04 styczeń 2024 - 23:22

Jak w temacie. Nie wiem co jest grane. Czy tak ma być ? Hak przerzutki prosty, sprawdzany przyrządem.

Nowa przerzutka i na oko widać, że oś wózka nie jest równoległa względem obręczy lub zębatek.

Załączam zdjecia

Załączony plik  cent1.jpg   128,35 KB   12 Ilość pobrańZałączony plik  cent2.jpg   176,31 KB   12 Ilość pobrańZałączony plik  cent3.jpg   141,93 KB   12 Ilość pobrań



#2 decadent

decadent
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKielce

Napisano 04 styczeń 2024 - 23:24

Jeszcze dwie fotki z dodanymi liniami...Załączony plik  cent2line.jpg   169,81 KB   11 Ilość pobrańZałączony plik  cent1line.jpg   132,55 KB   11 Ilość pobrań



#3 sienias

sienias
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 05 styczeń 2024 - 09:23

Montaż koła na QR czy sztywne osie? Mam podobnie w cannondale, ale tylko jak koło jest luźno. Przy dociąganiu QR widać jak przerzutka się wyrównuje i wszystko biegu wrzuca perfekcyjnie.



#4 decadent

decadent
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKielce

Napisano 05 styczeń 2024 - 12:23

QR. Zdjęcia wykonałem po zamknięciu szybkozamykaczy. Sprawdzanie haka też robiłem przy prawidłowo zatrzaśniętych kołach. Z poprzednią przerzutką nie było takich dziwnych rzeczy. Gdzieś wyczytałem, że wózki nowszych modeli campagnolo celowo nie są równoległe, ale aż tak ?  



#5 decadent

decadent
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKielce

Napisano 05 styczeń 2024 - 12:24

...



#6 liftlodz

liftlodz
  • Użytkownik
  • 310 postów

Napisano 06 styczeń 2024 - 18:29

Masz jakieś problemy z wrzucaniem biegów? Jeśli nie to czym się przejmujesz.

#7 kptB

kptB
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • SkądWroc

Napisano 08 styczeń 2024 - 09:37

No wygląda trochę dziwnie. Zrób może foto od tyłu - jak wygląda górne kółko względem zębatek kasety?


Ritchey Road Logic | Cervélo P3 | PlanetX Full Monty SL | GT Zaskar | On-One Pompino V4




Dodaj odpowiedź