Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baryłka do regulacji przerzutki - gdzie kupić?


22 odpowiedzi w tym temacie

#21 PsYhOl

PsYhOl
  • Użytkownik
  • 1064 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 01 lipiec 2011 - 14:27

thorian, właśnie przy tej ramie nie mam takich gwintowanych przelotek ;> Mam tylko takie blokujące pancerz, jak przy hamulcach. Nie jest to jakimś większym problemem, ale trzeba się trochę pobawić siłując z przednią linką(tylną napnę przy przerzutce).

#22 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 01 lipiec 2011 - 21:13

Ja również, teraz mam dokładnie to co w pierwszym poście:
Dołączona grafika
przełożone z klamkomanetki shimano do ramy (przy klamkomanetkach sram nie da się tego zamontować gdzie indziej, niż przy ramie). Spełniają swoje zadanie znakomicie, no ale do nowej ramy chyba jednak zakupię te śruby regulacyjne BBB.

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#23 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 02 lipiec 2011 - 18:16

prozor jeśli nie masz przy ramie takich gwintowanych przelotek pozostaje Ci opcja pierwsza tylko nie wiem, czy jest sens zakładać takie regulatorki. W jednej ramie mam takie na pancerzach, w drugiej przy przelotkach. Ani razu nie zdarzyło mi się, żebym regulował nimi przerzutkę... w końcu często się tego.
O ile widzę jeszcze jakiś sens założenia tego na przód, o tyle na tył gdzie mały śrubkę regulującą już w ogóle.

Obawiam się, że do TCR'a też nie zamontujesz takich śrub regulacyjnych.

Dołączona grafika

Tam są tylko przelotki blokujące pancerz. Pewnie dało by się to jakoś nagwintować, pytanie tylko czy się opłaca w takie coś bawić.



Dodaj odpowiedź